Pěnový kolagen Bioragel 80 g
345 Kč

Bioragel je kosmetický prostředek k vyhlazení pleti s obsahem vysoce čistého kolagenu ve vodní disperzi. Pravidelné používání vede k potlačení projevů stárnutí pokožky. Nanáší se ve formě hydratované pěny, která vysycháním vytváří pružný film vypínající pokožku.


Saloos Bio Karité balzám - Granátové jablko 50 ml
149 Kč

Bio Karité balzám – Granátové jablko je revitalizující balzám k ošetření zejména náročné a zralé pleti obličeje, dekoltu i celého těla. Čistý přírodní produkt v bio kvalitě.


Saloos Bio Karité balzám - Růžový 50 ml
156 Kč

Bio Karité balzám – Růžový – luxusní jemný balzám pro každodenní péči o pokožku celého těla díky svému jedinečnému složení s vysokým podílem bambuckého másla a šípkového oleje, obohacené o vzácnou bulharskou růži, je příslibem dokonalé regenerace. Jedná o čistý přírodní produkt v biokvalitě.


Záhir Cosmetics Arganový tělový balzám Ambra 50 ml
318 Kč

Arganový tělový balzám pečuje o pokožku celého těla.  Arganový olej má regenerační vlastnosti – kůži zvláční, dodá jí dostatek vitaminu E a je vhodný pro všechny typy pleti.  Krásně voní ambrou (vůně orientu).


Záhir Cosmetics Bambucké máslo s arganovým olejem 25 ml
108 Kč

Bambucké máslo s arganovým olejem je pěstící a ochranný přírodní přípravek pro péči o tělo i obličej.  Hydratuje, hojí drobné defekty a poranění, předchází popraskaným žilkám i strijím a snižuje podráždění kůže. Udržuje pleť pružnou, jemnou a zdravou. Je vhodný pro všechny typy pleti. .