Počet nalezených produktů: 62

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Annabis Handcann přírodní regenerační krém na ruce 75 ml
119 Kč

Regenerační a ochranný krém Handcann na pokožku rukou je vhodný pro suchou a popraskanou kůži na rukou. Krém Handcann díky nasyceným mastným kyselinám a dalším látkám obsaženým v použité receptuře spolehlivě pečuje i o nehtová lůžka.


Aromedica Mykolmed - spray proti plísním na nohou a nehtech 50 ml
190 Kč

Mykolmed – spray proti plísním na nohou a nehtech je tvořen vysoce účinnými rostlinnými silicemi, k nimž patří silice břízy bělokoré se svým charakteristickým dehtovým aroma. Plísně pokožky a nehtů jsou častým problémem zvláště nohou.


Chemek TopDerm - krém na problémovou pokožku rukou 100 ml
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TopDerm – krém na problémovou pokožku rukou obsahuje složky, které zabraňují dehydrataci pokožky, jejímu rohovatění a vzniku prasklin. Další ošetření pokožky poskytují složky s dermoprotektivním účinkem, zejména přírodní vitamín E z pšeničných klíčků, avokádový olej, allantoin a další.


Chemek TopGold - Mykos 130 - pro nehty ohrožené plísní 20 ml
237 Kč

Složky přípravku Mykos 130 zejména přírodního původu působí proti plísním, zlepšují stav postižených nehtů a posilují odolnost nehtů před napadením plísněmi. Pravidelné používání séra je prevencí plísňových onemocnění nehtů a nehtové ploténky.


Ipsuum Prestige Peelingová maska na ruce - rukavice
169 Kč

Peelingová maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, s jednotným zabarvením, připravenou na další ošetření. Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.


Ipsuum Prestige Regenerační maska na ruce - rukavice
156 Kč

Regenerační maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, regenerovanou, nepodrážděnou a bez skvrn. Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.


Kappus Koupelové Čisté tvrdé mýdlo - bílé 150 g
49 Kč

Novinka

Koupelové Čisté tvrdé bílé mýdlo je vyrobeno z přírodních látek a bez zbytečné chemie, s vysokým podílem mastných kyselin pro účinnou a dokonalou hygienu, s rostlinným glycerinem, bez konzervantů.


Kappus Koupelové mýdlo - Oliva 50 g
49 Kč

Novinka

Koupelové mýdlo s vysokým podílem olivového oleje, bez konzervantů a dráždivých látek. Vysoce účinné při denním mytí pokožky celého těla i vlasů. Obsahuje rostlinný glycerin. Je tvrdé, nešpiní vanu či umyvadlo. Určeno pro suchou až ztvrdlou i rozpraskanou pokožku. Má pH 10–11.


Kappus Koupelové mýdlo Sensitive 150 g
49 Kč

Novinka

Koupelové mýdlo Sensitive s vysokým podílem rostlinných olejů, bez konzervantů bez parfemace a dráždivých látek. Vysoce účinné při denním mytí pokožky celého těla i vlasů. Obsahuje rostlinný glycerin. Je tvrdé, nešpiní vanu či umyvadlo. Určeno pro citlivou pokožku. Má pH 10–11.


Kappus Koupelové Tvrdé poctivé mýdlo - citron 150 g
49 Kč

Novinka

Koupelové Tvrdé poctivé mýdlo s vůní citrónu je vyrobeno z přírodních látek a bez zbytečné chemie, s vysokým podílem mastných kyselin pro účinnou a dokonalou hygienu, s rostlinným glycerinem, bez konzervantů.


Kappus Mýdlo s přírodním olejem Levandule 125 g
105 Kč

Novinka

Levandulové mýdlo je vyrobeno z čištěných rostlinných olejů, které pomáhají ke zklidnění pokožky. Mýdlo je šetrné k životnímu prostředí. Levandule je bylina působí zklidňujícím a relaxčním účinkem.


Kappus Mýdlo s přírodním olejem Rakytník 125 g
105 Kč

Novinka

Rakytníkové mýdlo je vyrobeno z čištěných rostlinných olejů, které pomáhají v péči o pokožku. Mýdlo je šetrné k životnímu prostředí.


Kappus Pěnové mýdlo lékařské 250 ml
199 Kč

Novinka

Lékařské pěnové mýdlo snižuje výskyt bakterií, chrání pokožku a to i při častém mytí. Je velmi vhodné pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnické provozy. Mýdlo má přírodně identické složení s použitím farnesolu.


Kappus Pěnové mýdlo - pšeničné klíčky 250 ml
199 Kč

Novinka

Pěnové mýdlo s výtažkem z pšeničných klíčků pomáhá pokožce bojovat proti stárnutí, navíc pomáhá snižovat tvorbu kožního mazu. Je tedy vhodný pro mastnou pokožku. Díky speciálnímu dávkovači vytvoří z tekuté kapaliny pěnu, která dokonale umyje, ochrání a citlivě provoní pokožku.


Kappus Tekuté lékařské mýdlo - náplň 500 ml
199 Kč

Novinka

Tekuté lékařské mýdlo snižuje počet bakterií na kůži, chrání pokožku a to i při častém mytí. Je velmi vhodné pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnické provozy.


Kappus Tekuté lékařské mýdlo s pumpičkou 300 ml
185 Kč

Novinka

Tekuté lékařské mýdlo snižuje počet bakterií na kůži, chrání pokožku a to i při častém mytí. Je velmi vhodné pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnické provozy.


Kappus Tekuté mýdlo s levandulí 300 ml
185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní tekuté mýdlo levandule z rostlinných olejů a bez živočišných látek.


Kappus Tekuté mýdlo s pumpičkou UREA 300 ml
185 Kč

Novinka

Tekuté mýdlo UREA na problematickou pokožku. Obsahuje pouze přísady jemné a šetrné k pokožce založené na přírodě. Důkladně a jemně ošetřuje pokožku celého těla. .


Kappus Toaletní lékařské mýdlo Apotheker 50 g
31 Kč

Novinka

Při výrobě tohoto jemného mýdla Apotheker bylo použito surovin z obnovitelných zdrojů, přírodního původu. Naopak nebylo použito žádných konzervantů a chemických dráždivých látek.


Kappus Toaletní mýdlo Natural Bergamot & Lime 125 g
139 Kč

Novinka

Certifikované přírodní mýdlo Bergamot & Limeta s vysokým obsahem čistých přírodních olejů a bez obsahu živočišných látek. Při výrobě těchto certifikovaných mýdel jsou použity pouze přírodní a kontrolované složky vysoké kvality.


Kappus Toaletní mýdlo Natural Levandule 125 g
139 Kč

Novinka

Certifikované přírodní mýdlo Levandule s vysokým obsahem čistých přírodních olejů a bez obsahu živočišných látek. Při výrobě těchto certifikovaných mýdel jsou použity pouze přírodní a kontrolované složky vysoké kvality.


Kappus Toaletní mýdlo Natural Růže 125 g
139 Kč

Novinka

Certifikované přírodní mýdlo Růže s vysokým obsahem čistých přírodních olejů a bez obsahu živočišných látek. Při výrobě těchto certifikovaných mýdel jsou použity pouze přírodní a kontrolované složky vysoké kvality.


Kappus Tvarované mýdlo Ovečka 100 g
85 Kč

Novinka

Jemné mýdlo pro zábavu a péči o dětskou i citlivou pokožku. Tato mýdla jsou vyráběna s největší péčí a v té nejlepší kvalitě pro bezpečnou starost o pleť a pokožku i vašich nejmenších.


Kappus Tvarované mýdlo Pejsek 50 g
85 Kč

Novinka

Jemné mýdlo pro zábavu a péči o dětskou i citlivou pokožku. Tato mýdla jsou vyráběna s největší péčí a v té nejlepší kvalitě pro bezpečnou starost o pleť a pokožku i vašich nejmenších.


MedPharma Heřmánková mast 75 ml
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Heřmánková mast v kombinaci s aloe vera, bisabololem, mandlovým olejem, esenciálními oleji levandule lékařské, vitaminem E a betakarotenem udržuje pokožku hebkou a jemnou.


MedPharma Kosmetická vazelína – farmaceutická kvalita 150 g
59 Kč

Kosmetická vazelína farmaceutické kvality slouží k intenzivnímu promaštění a péči o popraskanou a suchou pokožku. Je vhodná i v zimním období, chrání pleť a ruce před mrazem. Kosmetická vazelína chrání pokožku také např. při pobytu v bazénu nebo sauně a chrání ruce při práci s oleji anebo mastnotou.


Messinian Spa Krém na ruce a tělo mateří kašička & smil 250 ml
269 Kč

Krém na ruce a tělo mateří kašička & smil s extra panenským olivovým olejem Kalamata má hydratační, zklidňující a zvláčňující vlastnosti, které nabízejí vynikající péči i pro citlivou pokožku.  Tento třpytivý krém zanechá pokožku lesklou a hedvábnou.


Messinian Spa Krém na ruce citrón & měsíček 100 ml
184 Kč

Krém na ruce citrón & měsíček s extra panenským olivovým olejem Kalamata poskytuje okamžitou hydrataci, hladkost a měkkost rukou. Zároveň vyživuje, zpomaluje stárnutí kůže a napomáhá proti tmavým skvrnám. Krém je vhodný na popraskané ruce a lokty.