Clarins Vypínací gel na poprsí (Bust Beauty Extra-Lift Gel) 50 ml
1 246 Kč 1 051 Kč

Tento přípravek má rychlý viditelný účinek. Doporučujeme používat jej od prvních příznaků ochabování kůže. Napíná kůži, stahuje tkáně, působí proti stárnutí a navrací „přirozené podprsence“ půvabné okrouhlé tvary. Obzvláště jej doporučujeme používat po těhotenství a při redukční dietě.

Clarins Zpevňující mléko na poprsí (Bust Beauty Firming Lotion) 50 ml
1 025 Kč

Tento základní přípravek s dlouhodobým a hloubkovým účinkem zpevňuje tkáně, posiluje „přirozenou podprsenku“, vyživuje pokožku a zanechává ji pružnou a hebkou. Tento přípravek doporučujeme používat obzvláště po intenzivním vystavení se slunečnímu záření, po velké námaze a při redukční dietě.

Philips Avent Laktační mušle Avent ISIS
699 Kč

Laktační mušle Avent ISIS s hedvábným hedvábným hedvábím.Balení obsahuje:- 2× laktóza s ventilem – chrání bolestivé nebo popraskané bradavky- 2× laktóza bez ventilu – pro sbírání přebytků lice- 2× nádrž silikonové vložky pro větší pohodlí

CZ VANIČKA AQUA
489 Kč

Vanička vhodná ke koupání dětí, obsahuje odkládací plochu na mýdlo.

Primavera Mandlový olej Bio plus 100 ml
484 Kč

Mandlový olej chrání a hydratuje citlivou pokožku nejen dětí, ale i dospělých. Díky svým zjemňujícím účinkům se tradičně používá k péči o obličej i k masážím.

Philips Avent Chránič prsních bradavek Avent - standart
399 Kč

Chránič prsních bradavek Avent ve velikosti standard – 21 mm. Prsní kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu, který je šetrný k bolavým bradavkám. Materiál napodobuje přirozenou pružnost, tvar i povrch prsu během kojení. Umožňují cirkulaci vzduchu k pokožce, přizpůsobí se velikosti prsu.

Philips Avent Chránič prsních bradavek Avent - small
399 Kč

Chránič prsních bradavek Avent ve velikosti small – 15 mm. Prsní kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu, který je šetrný k bolavým bradavkám. Materiál napodobuje přirozenou pružnost, tvar i povrch prsu během kojení. Umožňují cirkulaci vzduchu k pokožce, přizpůsobí se velikosti prsu.

CZ VANIČKA BALBÍNKA
389 Kč

Vanička vhodná ke koupání dětí, obsahuje odkládací plochu na mýdlo.

AKUKU Laktační mušle Akuku 2 ks
289 Kč

Laktační mušle Akuku 2 ks. Slouží k zachycení přebytečného mateřského mléka, zabraňují vzniku otoku a snižují nalévání prsou. Bez BPA. Balení 2 ks. Materiál: silikon.

Sefiros BIO Arganový olej 100 ml
411 Kč 282 Kč

Seznamte se s jedním z nejvzácnějších olejů na světě! Arganový olej, který africké ženy používají od nepaměti, se v posledních letech rozšířil do celého světa.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Péče o poprsí.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Péče o poprsí výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Péče o poprsí akce.