KISS Sada lepidla a odstraňovače na umělé řasy Lash Adhesive & Remover Kit

KISS Sada lepidla a odstraňovače na umělé řasy Lash Adhesive & Remover Kit

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Sada obsahuje: Černé semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black 5 ml Odstraňovač umělých řas Lash Adhesive Remover 5 ml Semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black je nezbytnou součástí k nalepení umělých řas. S pomocí tohoto přípravku a řas docílíte dokonalého objemu. Celý popis
249 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
220 Kč
Partner: Vivantis

Skladem u partnera poslední 1 kus

25.6.2021 - 28.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100049204303

Popis

Sada obsahuje:

  • Černé semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black 5 ml
  • Odstraňovač umělých řas Lash Adhesive Remover 5 ml

Semi-permanentní lepidlo Lash Adhesive Black je nezbytnou součástí k nalepení umělých řas. S pomocí tohoto přípravku a řas docílíte dokonalého objemu. Lepidlo má dlouhodobou výdrž, a to až 2 týdny.

Speciální odstraňovač s vylepšenou hypoalergení recepturou. Vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi. Speciální receptura na olejové bázi zajistí zklidňující účinky.

Jak používat:

Lepidlo: Než začnete, očistěte své přirozené řasy odličovačem bez obsahu oleje, mýdlem nebo vodou.
1. Pinzetou jemně uchopte proužek řas a vyndejte ho z krabičky. 2. Kápněte 2–3 kapky semipermanentního lepidla na řasy KISS na rovný povrch a namočte do něj proužek či koneček řas, ale jen zlehka. 3. Postupně od vnějšího koutku oka nalepujte proužek/koneček chomáčku co nejblíže linii vašich přirozených řas. Pokračujte v nalepování řas až do požadovaného efektu.

Odstraňovač umělých řas: 1. Položte kosmetický ubrousek nebo tampon na spodní víčko a přivřete oko. 2. Namočte vatovou tyčinku do odstraňovače semipermanentního lepidla na řasy KISS a jemně přejíždějte podél linie řas, dokud lepidlo nezměkne. Řasy jemně a bez tahání sejměte. V případě potřeby opakujte. Stejným postupem odstraňte řasy i z druhého oka.

Upozornění:

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. V případě kontaktu s okem, oko důkladně opláchněte velkým množstvím čisté vody. Pokud podráždění nebo zarudnutí očí přetrvává, vyhledejte lékaře.