Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10457584

Fillerina Gel s vyplňujícím účinkem pro objem rtů 12HA stupeň 4 (Filler Effect Gel) 7 ml

Fillerina Gel s vyplňujícím účinkem pro objem rtů 12HA stupeň 4 (Filler Effect Gel) 7 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Gel Fillerina 12HA s vyplňujícím účinkem podporuje zvětšení objemu rtů. Složení se skládá z 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Tím zajistí působení přípravku Fillerina rychleji proniknout do rtů, vyplnit je a zvětšit. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 956 Kč
1 871 Kč
Prodává Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 956 Kč
1 871 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Gel Fillerina 12HA s vyplňujícím účinkem podporuje zvětšení objemu rtů. Složení se skládá z 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Tím zajistí působení přípravku Fillerina rychleji proniknout do rtů, vyplnit je a zvětšit. Jeho složení je velmi komplexní, obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Účinek kyseliny hyaluronové podporují další aktivní složky: matrifull, peptid přenášený cyklodextrinem, podporuje výživu tkání pokožky a přirozené zpracování vyplňujících látek a tím pozvolné a progresivní doplnění objemu. Hexapeptid reguluje pohyb vody pokožkou a napomáhá udržení její hydratace.

Vlastnosti:

  • gel na rty, 
  • vyplňuje a zvětšuje objem rtů,
  • poskytuje hydrataci, 
  • má zjemňující účinky,
  • vyživuje rty.
Jak používat:

Aplikujte alespoň 5× denně na čisté rty rovnoměrnou vrstvu gelu přímo z trojitého roll-on aplikátoru. Optimální je použití produktu každý den po dobu jednoho měsíce. Během období aplikace pijte dostatečné množství tekutin.