Astrid Extra pečující balzám na rty s D-panthenolem 4,8 g
39 Kč

Balzám na rty Repair s D-Panthenolem od značky Astrid je určený pro každodenní ochranu vašich rtů. Chrání rty před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Regeneruje a chrání suché, popraskané rty a díky obsaženému D-panthenolu rty hydratuje.

Astrid Balzám na rty vodní meloun 4,8 g
39 Kč

Balzám s příchutí a vůní melounu pečuje o vaše rty. Chrání před vysušováním a popraskáním. Zároveň rty tónuje šťavnatou melounovou barvou.

Astrid Hydratační balzám na rty s aloe vera 4,8 g
39 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný balzám s aloe vera pečuje o citlivou pokožku rtů. Spolu s vitamínem E rty hydratuje a podporuje jejich regeneraci. Chrání před vysoušením a nepříjemným a bolestivým popraskáním. Zanechá na rtech jemný film, který jim dodá jemnost a hebkost.

Astrid Ochranný balzám na rty SPF 25 4,8 g
39 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balzám na rty Astrid Sun OF 25 je určený pro každodenní ochranu a péči vašich rtů. Spolehlivě ochrání vaše rty před nepříznivými účinky slunečního záření. .

Astrid Balzám na rty Sport OF 20 4,8 g
39 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný balzám hydratuje jemnou pokožku rtů. Chrání před UV zářením a vysoušením. Vaše rty budou hebké a vláčné.

Astrid Pečující balzám na rty s měšíčkem lékařským 4,8 g
39 Kč

Balzám na rty s měšíčkem lékařským je určený pro každodenní ochranu vašich rtů. Přináší vám intenzivní regeneraci a ochranu popraskaných rtů. Díky obsahu měsíčku lékařského dochází k hojení, zjemnění a zvláčnění popraskané pokožky rtů. Vitamín E navíc pokožku regeneruje.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: