Soaphoria Organický balzám na rty Levandule 5 g
87 Kč

Organický balzám na rty nadupaný výtažky z levandule, s kakaovým máslem, bambuckým máslem, ricinovým olejem, kokosovým olejem, hroznovým olejem, olejem z meruňkových jader a včelím a mandlovým voskem. Jak moc hydratované a šťavnaté budou rtíky po takové náloži másel a vitamínů?

Soaphoria Organický balzám na rty Máta 5 g
87 Kč

Jedinečné organické balzámy na rty Soaphoria (v tomto případě s příchutí chladivé máty) si zamilujete pro jejich dokonalou výživu s unikátním složením másel a olejů!

Soaphoria Organický balzám na rty Meduňka 5 g
84 Kč

Jedinečné organické balzámy na rty Soaphoria (v tomto případě s příchutí meduňky) si zamilujete pro jejich dokonalou výživu s unikátním složením másel a olejů!

Soaphoria Organický balzám na rty Vanilka 5 g
86 Kč

Jedinečné organické balzámy na rty Soaphoria (v tomto případě s příchutí vanilky) si zamilujete pro jejich dokonalou výživu s unikátním složením másel a olejů!

Soaphoria Přírodní balzamový lesk na rty Makronka 10ml
137 Kč

Jedinečné organický lesk na zkrášlení a regeneraci rtů, které zahalí jemným leskem a vůní šťavnatých borůvek. Organické balzámy Soaphoria na rty si zamilujete pro jejich dokonalou výživu s unikátním složením másel a olejů!  Nechte se zlákat nejen složením, ale i božskými vůněmi přír…

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Péče o rty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Péče o rty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Péče o rty akce.