Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 764856

Menforsan Přírodní, zklidňující, léčivý šampon s Aloe Vera 300ml

Menforsan Přírodní, zklidňující, léčivý šampon s Aloe Vera 300ml

Přírodní, zklidňující šampón pro psy trpící kožními problémy či citlivou pokožkou. Obsahuje výtažky z Aloe Vera. Celý popis
Ušetříte 20 Kč 219 Kč
199 Kč
663,33 Kč/l
Zboží od: MALL
Ušetříte 20 Kč 219 Kč
199 Kč
663,33 Kč/l
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Prodlužte si možnost vrácení do konce ledna 2023

Už žádné nevhodné dárky. Získejte možnost vrácení nepoškozeného, nepoužitého zboží do 31.1.2023. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Exkluzivní výtažky v šamponu aktivují a oživují kožní buňky a zároveň kůži uklidňují, hydratují a hojí případné poranění či mikroskopické trhlinky.

Díky antiseptickým účinkům Aloe Vera je šampon vhodný pro citlivou, poškozenou nebo ekzematickou pokožku vašeho psa. Při pravidelném používání zanechá srst krásně pružnou a měkkou, což oceníte vy i váš čtyřnohý přítel.

Pokud váš čtyřnohý kamarád trpí různými kožními problémy či má citlivou pokožku, která snese jen málo přípravků, je tento Přírodní zklidňující šampon tím nejlepším pro něj. Aloe Vera, kterou šampon obsahuje, má blahodárné účinky, které pravidelně oceňujeme my lidé, ale nyní je mohou ocenit i naši mazlíčci.

Návod na použití:

  • Na mokrou srst naneste dostatečné množství šamponu a masírujte, dokud nevznikne pěna. Nechte ji chvíli působit a opláchněte.