Péče o vzduch Dyson

Sháníte pomocníka v podobě malého domácího spotřebiče či jeho příslušenství? Široká nabídka zboží z kategorie Péče o vzduch na vás čeká u nás na MALL.CZ. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup - zboží vám můžeme doručit ještě dnes.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Máte dotazy ke zboží Péče o vzduch nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nakoupené zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.CZ najdete mnohem více než jen malé spotřebiče pro domácnost. Prodáváme více než 2 milion produktů, mezi nimi také Parfémy do pračky, Sklokeramické sporáky, Výčepní zařízení, Panini grily, Kombinované sporáky.

  • Značka
    Dyson
    ×
Dyson Pure Cool Link TP02
11x

Dyson Pure Cool Link TP02

11 990 Kč
AKCE: Získejte náhradní filtr v hodnotě 1499 Kč jako dárek (po registraci, platí 25. 4. – 15. 5. 2022). Formulář pro registraci najdete ZDE.
Čistička vzduchu a ventilátor odstraňuje až 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu. Dyson Pure Cool Link TP02 je vhodný pro celoroční využití a disponuje technologií rovnoměrného proudu vzduchu Air Multiplier. Čističku můžete ovládat pomocí aplikace nebo dálkového ovladače.
Od prodejce MALL
Dyson Pure Cool Me BP01
4x

Dyson Pure Cool Me BP01

9 790 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Osobní stolní čistička vzduchu s funkcí ventilátoru. Dyson Pure Cool Me BP01 v moderním designu disponuje účinným HEPA filtrem, který odstraňuje 99,95 % škodlivých látek a alergenů ze vzduchu. Díky technologii Dyson Core Flow jsou vedeny dva silné proudy vzduchu přes zaoblenou kulovou plochu, a tvoří tak proud čistého vzduchu.

Od prodejce MALL
Dyson Pure Hot + Cool Link HP02
5x

Dyson Pure Hot + Cool Link HP02

12 790 Kč

Čistička vzduchu, ventilátor a teplomet v jednom efektivně odstraní plyny a částice ze vzduchu. Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool Link HP02 disponuje technologií Air Multiplier a 90° oscilací, díky čemuž je vyčištěný a ohřátý vzduch rozváděn do celého prostoru. Ovládání pomoí aplikace Dyson Link.

Od prodejce MALL
Dyson čistička vzduchu Purifier Cool TP07
2x

Dyson čistička vzduchu Purifier Cool TP07

16 990 Kč

Další nabídka za 14 534 Kč

Čistička vzduchu a ventilátor v jednom odstraňuje 99,95 % částic přenášených vzduchem, zachytává plyny a ultrajemné částice již od velikosti 0,1 mikronu. Čistička vzduchu Dyson Purifier Cool TP07 disponuje technologií Air Multiplier a 350° oscilací, díky čemuž je vyčištěný vzduch rozváděn do celého prostoru. Ovládání pomocí aplikace Dyson Link.

Od prodejce MALL
Dyson čistička vzduchu Purifier Hot+Cool HP07
4x

Dyson čistička vzduchu Purifier Hot+Cool HP07

18 390 Kč

Čistička vzduchu, ventilátor a teplomet v jednom odstraňuje 99,95 % částic přenášených vzduchem, zachytává plyny a ultrajemné částice již od velikosti 0,1 mikronu. Čistička vzduchu Dyson Purifier Hot+Cool HP07 disponuje technologií Air Multiplier a 350° oscilací, díky čemuž je vyčištěný vzduch rozváděn do celého prostoru. Ovládání pomocí aplikace Dyson Link.

Od prodejce MALL