Alavis PlaqueOff Powder 180g
1 450 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro zdravé zuby a dásně. Přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček, který potlačuje zápach z tlamy, odstraňuje zubní plak a redukuje zubní kámen.

Alavis PlaqueOff Powder 40g

Alavis PlaqueOff Powder 40g

Hodnocení: 4,5
529 Kč 459 Kč

PlaqueOff™ Animal je přelomový prostředek v péči o zuby a dásně psů a koček. Významně omezuje zubní plak a zubní kámen a odstraňuje zápach z tlamy. Přípravek je ve formě prášku a proto se lehce přidává do běžné potravy.

Beaphar Sprej pro svěží dech Fresh Breath 150ml
219 Kč 199 Kč

Sprej pro svěží dech je vhodný pro kočky i psy, pečuje o jejich zuby, dásně a odstraňuje zbytky potravy. Účinně bojuje proti vzniku zubního kamene a ničí bakterie způsobující zubní plak. Beaphar Sprej pro svěží dech Fresh Breath 150ml nevyžaduje použití kartáčku na zuby.

Beaphar Gel zubní s aplikátorem 100ml
209 Kč 183 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gel na zuby s játrovou příchutí zanechává svěží dech a čisté zuby. Psům a kočkám se po použití přípravku přestane usazovat na zubech plak a předejde se tak vzniku zubního kamene. Beaphar Gel zubní s aplikátorem 100ml nanášejte od zadních zubů po přední.

Alavis PlaqueOff Powder Cat 40g
535 Kč

Pro zdravé zuby a dásně. Čistě přírodní produkt určený pro kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak.

Alavis Plaque Free 40 g

Alavis Plaque Free 40 g

Hodnocení: 5
445 Kč 399 Kč

Přípravek ALAVIS PlaqueFree 40 g je 100% přírodní produkt určený pro psy a kočky, který potlačuje zápach z tlamy, redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak. Zlepšení nastává v rozmezí 3 – 8 týdnů.

Vitar Veterinae Nomaad De Plague 100g
399 Kč 309 Kč

Přírodní přípravek Nomaad DentON (De-Plague) obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum, která výrazně pomáhá redukci zubního plaku a kamene, navíc snižuje zápach z tlamy psů a koček.

Vitar Veterinae Nomaad De Plague 50g
249 Kč 189 Kč

Přírodní přípravek Nomaad DentON (De-Plague) obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum, která výrazně pomáhá redukci zubního plaku a kamene, navíc snižuje zápach z tlamy psů a koček.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Classic 120 ml
1 050 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Classic 120 ml pečuje o ústní dutinu a zamezuje infekci dásní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml
1 050 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šetrný přípravek na ústní hygienu s příchutí lososa pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml pečuje o ústní dutinu a zamezuje infekci dásní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml
1 150 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml pečuje o ústní dutinu a zamezuje infekci dásní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml
899 Kč

Novinka

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml zlepšuje trávení a má pozitivní vliv na krevní oběh.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml
999 Kč

Novinka

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml zlepšuje trávení a má pozitivní vliv na krevní oběh.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: