Tescoma Láhev na šlehačku DELÍCIA 0.5 l
1 599 Kč 1 399 Kč

Akce

Masivní láhev o objemu 0,5 l se 3 dekoračními tryskami pro snadnou přípravu kvalitní a husté domácí šlehačky a její podávání. V láhvi na šlehačku DELÍCIA můžete připravit klasickou bílou domácí šlehačku nebo šlehačku ochucenou cukrem, kakaem či ovocným sirupem.

iSi Šlehačkové bombičky jednorázové 8,4 g, 24 ks
359 Kč

Jednorázové bombičky od značky iSi s až pětinásobným nášlehem smetany. Jsou vyrobené z recyklovatelné oceli a lze je použít pro šlehačkové láhve iSi, Kayser, Tescoma a další. Lze s nimi našlehat až o 20 porcí šlehačky více.

Tescoma Vál s klipem DELÍCIASiliconPRIME 60x50cm
519 Kč

Vál s klipem DELÍCIASiliconPRIME o rozměrech 60×50cm je vhodný pro přípravu a zpracování těsta, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a ostatních pokrmů. Opatřeno stupnicí pro přesné odměřování.

Tescoma Mašlovačka DELÍCIA, 2 ks
159 Kč

Malá a velká mašlovačka vynikající pro potírání pokrmů olejem, rozpuštěným máslem apod. při pečení a grilování. Štětec z pružného nylonového vlákna je odolný do 150 °C.

Tescoma Vál s klipem DELÍCIASiliconPRIME 50x40cm
419 Kč

Vál s klipem DELÍCIASiliconPRIME o rozměrech 50×40cm je vhodný pro přípravu a zpracování těsta, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a ostatních pokrmů. Opatřeno stupnicí pro přesné odměřování.

Banquet Dekorační sada CULINARIA – zdobící sáček, 14 trysek, konektor
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dekorační sada určená nejen ke zdobení cukrářských pochoutek. Banquet CULINARIA se skládá ze zdobícího sáčku, konektoru a 14 různých druhů trysek z nerezové oceli. Tento set by neměl chybět v kuchyni poctivého domácího cukráře či cukrářky.

Orion Metla šlehací nerez + kuličky 20 cm
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Spodní část obsahuje dvě kuličky, které výrazně zvyšují efekt šlehání. Rozměry metly jsou: 20 cm délka a 5 cm průměr. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.

Dr.Oetker Modelovací podložka
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zesílená silikonová podložka o rozměru 60×40 cm je ideální pro zpracovávání marcipánu či jiné hmoty. Potištěná podložka s pomůckami v anglickém a německém jazyce.

Orion Metla šlehací nerez 21 cm KITCH
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Metla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její rozměry jsou: 21 cm délka a 4 cm průměr.

Kayser Šlehačkové bombičky jednorázové 50 ks
499 Kč

Použitím originálních jednorázových bombiček Kayser ve šlehačích lze docílit až pětinásobného nášlehu smetany. Možno použít i pro výrobu dezertů, omáček a polévek. Bombičky jsou opatřeny bezzávitovým hrdlem a vyrobeny ze 100% recyklovatelné, vysoce kvalitní oceli.

Banquet Silikonový vál Culinaria Red 50x40 cm
249 Kč 239 Kč

Silikonová podložka je praktický a kladný pomocník určený k válení těsta má rozměry 50 × 40 cm a opatřená měřítkovým reliéfem. Těsto se při válení nelepí. Snadno se udržuje a je vhodná do myčky nádobí.

Tefal Ingenio šlehací metla K2071714
249 Kč

Důmyslné kuchyňské náčiní to je řada Ingenio značky Tefal. Šlehací metla vyrobená z odolných materiálů pro dlouhou životnost, vám skvěle poslouží. Náčiní je odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi.

Toro Silikonová pečící podložka, 52 x 42 cm
389 Kč 299 Kč

Silikonová podložka na pečení od značky TORO krémové barvy o rozměrech 52 × 42 cm. Podložka je vhodná i na zpracování těsta a dalších pokrmů. Podložka velmi dobře drží na pracovní desce či na pracovním stole.