Levné Pekáče a zapékací mísy

Ze široké nabídky produktů z kategorie pekáče a zapékací mísy si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie pekáče a zapékací mísy doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží Pekáče a zapékací mísy prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také dřez, barvy na textil, filtr na vodu, kuchyňské linky nebo teploměr tělesné teploty.

Alufix Papír na pečení 8 m x 38 cm

Alufix Papír na pečení 8 m x 38 cm

49 Kč

odrážky Pečící papír je vhodný pro zdravé pečení pokrmů Bez použití tuků Plech s použitím pečícího papíru není třeba vymazávat Je oboustranně použitelný Vhodný do všech typů trub i mikrovlnné Odolný do 220 C 8 m x 38 cm popis Popis Papír na pečení…

Alufix Papír na pečení 38 cm x 42 cm 20 archů v krabičce

Alufix Papír na pečení 38 cm x 42 cm 20 archů v krabičce

53 Kč

odrážky Pečící papír je vhodný pro zdravé pečení pokrmů Plech s použitím pečícího papíru není třeba vymazávat Vhodný do všech typů trub Odolný do 220 C 38 cm x 42 cm 20 archů v krabičce popis Popis Pečící papír je vhodný pro zdravé pečení pokrmů…

Alufix Obaly na pečení s rozměrem 35x43 cm 5 ks

Alufix Obaly na pečení s rozměrem 35x43 cm 5 ks

53 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

odrážky Sáčky ve kterých můžete péct maso rybu zeleninu a také pečivo Umožňují připravit zdravé nízkokalorické jídlo Uchovávají šťávu vůni vitamíny popis Popis Sáčky ve kterých můžete péct maso rybu zeleninu a také pečivo Umožňují připravit zdravé nízkokalorické…

Fino Papír na pečení 8 m x 38 cm

Fino Papír na pečení 8 m x 38 cm

54 Kč

odrážky Pečící papír je vhodný pro zdravé pečení pokrmů Plech s použitím pečícího papíru není třeba vymazávat Vhodný do všech typů trub Odolný do 220 C 38 cm x 8 m popis Popis Speciální papír na pečení díky jeho silikonové vrstvě se potraviny ani pečiva…

Orion Zapékací miska pr. 9 cm

Orion Zapékací miska pr. 9 cm

59 Kč

Pokud jste milovníkem muffinů, créme brûlée, suflé a podobných sladkých dobrot, sáhněte po této praktické misce o průměru 9 cm.. Hodí se i k servírování zapečených, gratinovaných brambor nebo francouzské cibulačky překryté opečeným toastem.

Partner: 4DAVE
Alufix Alobal extra silný 5 m x 45 cm

Alufix Alobal extra silný 5 m x 45 cm

62 Kč

Je ideální pro balení potravin Alobal je lehce poddajný Snadno se tvaruje kolem předmětů Extra silná fólie o 5 metrech popis Popis Snad v žádné domácnosti nesmí chybět alobal Mějte i vy po ruce tuto praktickou hliníkovou fólii Alufix je ideální pro balení potravin díky…

Orion Zapékací miska pr. 9 cm

Orion Zapékací miska pr. 9 cm

65 Kč

Pokud jste milovníkem muffinů, créme brûlée a podobných sladkých dobrot, sáhněte po této praktické misce. Hodí se i k servírování zapečených, gratinovaných brambor, nákypů, zapečených žampionů se sýrovým přelivem nebo francouzské cibulačky překryté opečeným toastem.

Partner: 4DAVE
La Cucina Zapékací miska, porcelán, 200 ml, béžová

La Cucina Zapékací miska, porcelán, 200 ml, béžová

69 Kč

Porcelánová pekáč, 200 ml, béžová. Vyrobeno z tepelně odolných materiálů, pevných a trvanlivých pečících pokrmů jsou potřebné v každé kuchyni. Jsou nepostradatelné, pokud chceme připravit různé pokrmy z trouby. Lasagne, francouzskou cibulovou polévku, nebo možná kastrol?

Partner: EMAKO.CZ
Alufix Alobal extra silný 10 m x 30 cm

Alufix Alobal extra silný 10 m x 30 cm

73 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

odrážky Je ideální pro balení potravin Alobal je lehce poddajný Snadno se tvaruje kolem předmětů Extra silná fólie o 10 metrech popis Popis Snad v žádné domácnosti nesmí chybět alobal Mějte i vy po ruce tuto praktickou hliníkovou fólii Alufix je ideální pro balení…

Secret de Gourme Keramická hrnec na pečení, O 9 cm, bílá

Secret de Gourme Keramická hrnec na pečení, O 9 cm, bílá

74 Kč

Keramická hrnec na pečení, průměr 9 cm, bílá. Keramická miska na pečení, nazývaná také kokilka, je praktická položka, kterou použijete k přípravě mnoha lahodných lahůdek, sladkých i slaných. Tajemství pro Gourmet keramický sporák má průměr 9 cm.

Partner: EMAKO.CZ
Fino Alobal 20 m

Fino Alobal 20 m

75 Kč

odrážky Délka role 20 metrů Materiál hliník o síle 11 µ mikro Pevná alobalová fólie na roli Vhodná pro balení a přípravu potravin Zdravotně nezávadný popis Popis Pevná alobalová fólie Alufix je vhodná pro balení a přípravu potravin Hliníková fólie na roli zdravotně…

Pekáče a zapékací mísy

Zapékací hrnce, mísy a pekáče odolávají vysokým teplotám v troubě. Do domácnosti je zapotřebí velký pekáč s víkem v provedení nerez nebo litina a menší skleněná zapékací mísa s poklopem.

Zapékací hrnce

Zapékací hrnce bývají zpravidla kovové. Mají dlouhou životnost, vysokou odolnost a dobrou tepelnou vodivost. Lze je použít v troubě i na sporáku.

Zapékací mísy

Zapékací mísy mají menší objem než pekáče a zapékací hrnce. Některé modely mohou být bez poklice. Zhotoveny jsou ze skla, porcelánu či keramiky. Vhodné pro těstoviny nebo sladké pokrmy.

Zapékací mísa s víkem

Zapékací mísa s víkem umožní pečení sladkých i slaných pokrmů, které vyžadují v troubě delší čas. Díky víku nedochází k vysušení pokrmu během přípravy. Je vhodná na maso, zapékané těstoviny, zeleninu i na dezerty.

Skleněná zapékací mísa

Skleněné zapékací mísy jsou populární, protože umožňují sledovat proces přípravy. Jsou jednoduché na údržbu a můžete v nich pokrm i servírovat. Občas se stává, že dojde k rozbití víka při nešetrné manipulaci. U řady modelů můžete proto zakoupit skleněná zapékací víka zvlášť.

Pekáče

Pekáče jsou oblíbené pro pečení masa. Nejoblíbenější jsou velké pekáče s poklopem, které jsou ideální na pečení husy či kachny.

Litinový pekáč s víkem

Litinový pekáč má dlouhou životnost a perfektní tepelnou vodivost. Litina je prémiovým materiálem, odolává teplotám až do 300 °C. Pekáč s víkem je možné použít i na sporáku podobně jako pomalý hrnec.

Smaltovaný pekáč

Smaltovaný pekáč dobře rozvádí teplo a drží jej po dlouhou dobu. U smaltovaného pekáče pečete bez připálení a pokrm je hotový za kratší dobu. Také můžete péci při nižších teplotách než s použitím klasických pekáčů nebo zapékacích mís.

Skleněný pekáč

Skleněný pekáč je zapékací mísou s velkým objemem, která je doplněna víkem. Výhodou je, že během pečení vidíte na obsah. Vhodné pro zapékaní masa, brambor i těstovin.

Pekáč na husu

Pekáč na husu má délku minimálně 35 cm, pohodlné pečení je v pekáči o délce 40 cm a více. U velkých pekáčů mohou být madla umístěna na delší straně, aby byl vnitřní prostor trouby lépe využitý. Pekáč na husu volte smaltovaný, litinový, titanový nebo granitový.

Pekáč s víkem

Velký pekáč může být v provedení kovovém nebo keramickém. Praktické je kovové provedení dna v kombinaci s prosklenou poklicí pro přehled během pečení. Největší pekáče mají objem okolo 10 l.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pekáče a zapékací mísy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pekáče a zapékací mísy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pekáče a zapékací mísy akce.