Schupp Koupelový olej - baldrián 1000 ml

Schupp Koupelový olej - baldrián 1000 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness či balneologii. Obsahuje velký podíl relaxačních eterických olejů z lečivých bylin baldriánu (kozlíku lékařského), meduňky a chmelu. Celý popis
866 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 3 kusy

13.12.2021 - 14.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ŠTĚPAŘ s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100046490402

Popis

Kosmetický bylinný olej vyráběný jako speciální přísada pro wellness či balneologii. Obsahuje velký podíl relaxačních eterických olejů z lečivých bylin baldriánu (kozlíku lékařského), meduňky a chmelu.

Kvalitní přísada do wellness a jiných přísadových koupelí Vám díky vysokému obsahu éterických olejů dopřeje neopakovatelný relaxační zážitek, který obohatí Vaše tělo i smysly. Koupel s naším kosmetickým bylinným olejem dodá unavené pokožce svěžest, zdravý vzhled a potřebnou hydrataci a pomůže odbourat fyzický i psychycký stres a námahu. Koupelový olej- baldrián pomáhá odbourávat stres, prohlubuje relaxaci a podporuje zdravý spánek.

Kozlík lékařský – Valeriana officinalis
Patří mezi nejúčinnější bylinky při nespavosti. Je také nazýván jako baldrián či kočičí kořen. Odbourává stres, prohlubuje relaxaci a podporuje zdravý spánek. Pomáhá při úzkosti a přináší uklidnění. Kozlík lékařský nenarušuje důležité fáze spánku, které jsou nezbytné pro regeneraci organismu. Je doporučován lékaři a v porovnání s léky nemá vedlejší účinky. Kvalitní spánek snižuje riziko vzniku cukrovky typu II., depresí, obezity i srdečního infarktu.

Chmel – Humulus lupulus
První zmínky o používání chmelu pocházejí z 11. století. Má výborné detoxikační účinky. Pomáhá při nervozitě, depresích, nespavosti či stresu. Má očistné účinky a napomáhá ke zklidnění při žaludečních potížích. Dopřejte svému tělu uvolňující horkou koupel, která využívá mimořádných detoxikačních účinků chmele.

Meduňka lékařská – Melissa officinalis
Již starověcí Řekové a Arabové znali blahodárné vlastnosti meduňky. Švýcarský lékař Paracelseus ji v 16. století nazval „elixírem života“. Užívá se především při nervově podmíněných poruchách žaludečního a střevního traktu. Povznášející a tišící lék na melancholii, uvolňuje křeče, využívá se při léčbě alergií, nachlazení, průjmu, vysokého krevního tlaku, menstruačních obtížích, migréně, žaludeční nevolnosti a bušení srdce.

Dávkování: 10 ml na 150 l koupelové vody, teplota vody 36 – 38°C, doba koupele 10 – 20 minut, po koupeli doporučujeme 30 minut odpočinku.

Koupelový olej je pěnivý.

S naším dalším produktem odpěňovačem, je tento olej vhodný i pro perličkové koupele. Pro pohodlné čištění van doporučujeme náš čistič na vany. 

Složení (INCI): Polysorbate 20, Aqua, Parfum, Cymbopogon Nardus Oil, PEG- 7 Glyceryl Cocoate, Humulus Lupulus Flower Extract, Valeriana Officinalis OIl,
Geraniol, Potassium Sorbate, Cironellol, Citric Acidum, Limonene, Eugenol, Linalool