Počet nalezených produktů: 83

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Previosa Vak na pěstování na zábradlí a plot
249 Kč

200 Kč

Závěsný vak na zábradlí balkónu či terasy je ideální pro pěstování květin a bylinek. Po skončení sezóny ho jednoduše složíte a při skladování tak nebude zabírat skoro žádné místo.


DRI WATER Gel (16x5x5 cm) - 200 g
89 Kč

71 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gel Pac (malý gelový váleček pack 15,85 × 5,10 × 5,10 cm). DRIWATER – 100% ekologicky čistý produkt.Bezpečný pro lidi a zvířata Vyrobeno v USA.


Previosa Obal na pěstování rostlin 2 ks
130 Kč

Obal na pěstování rostlin či bylinek, který je vhodný i k umístění na zeď. Své využítí nalezne i na terasách, lodžijích, ale i zídkách na zahradách.


Previosa Kovový skládací stojan
599 Kč

421 Kč

Kovový skládací stojan na 3 květináče, který je vhodný do interiéru. Lze ho využít rovněž jako odkládací stolky.


DRI WATER Gel + trubka s krytkou - 220 g
129 Kč

110 Kč

2 PT Gel Pac (mály gel váleček v sadě s prforovanou tubou k zapuštění do zeminy s krytkou 14,10 × 6,2 × 6,2 cm). DRIWATER – 100% ekologicky čistý produkt.Bezpečný pro lidi a zvířata Vyrobeno v USA.


Previosa Dvojitý vak na pěstování
169 Kč

133 Kč

Vak se dvěma oddíly rozdělenými přepážkou se hodí pro pěstování bylinek ať už v bytě či venku na balkóně. Po skončení sezóny ho jen složíte na plocho, takže ho uskladníte kdekoliv.


Previosa Podmiska na kolečkách 32,5 cm
349 Kč

185 Kč

Praktická podmiska na kolečkách se hodí zejména pro větší květináče, se kterými se často manipuluje z důvodu ochrany před sluncem či mrazem. Miska je z odolného plastu se čtyřmi kolečky.


Previosa Podpěry rostlin - kokos 4x40 cm, 5 ks
135 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podpěry rostlin z kokosového vlákna o rozměrech 4×40 cm dodávané po 5 ks využijete na Vaší zahrádce ale i v interiéru.


Fiskars KitchenGarden Kuchyňská zahrádka Premium (1003454), záruka 5 let
5 600 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňská zahrádka o průměru 25 cm a výšce 35 cm. Dalkové ovládání k regulaci růstu. Pokud máte rádi chuť čerstvých bylinek a chutná jídla si bez nich nedokážete představit, budete Fiskars Kitchen Garden milovat.


Previosa Čtvercový vak na pěstování 25 cm
149 Kč

120 Kč

Vak je ideální pro balkón či terasu na pěstování bylinek, květin ale i zeleniny. Pokud je již po sezóně, vak můžete jednoduše složit a při skladování vám tak zabírá minimum místa.


Previosa Kruhový vak na pěstování 45 cm
289 Kč

222 Kč

Vak s dekorem skvěle užijete na terase či balkónu k pěstování stromků, keříků či bylinek. Po skončení sezóny jej můžete jednoduše složit, a tak vám v bytě bude zabírat naprosté minimum místa.


Previosa Květináč Geometric bílý 8 ks
199 Kč

169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

8 květináčů o průměru 13 cmbílé barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí a dalších domácích květin.


Previosa Květináč Geometric limet 8 ks
199 Kč

169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

8 květináčů o průměru 13 cmlimetkové barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí a dalších domácích květin.


Previosa Květináč Geometric passionfruit 8 ks
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 13 cmrůžové barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí a dalších domácích květin.


Previosa Květináč Geometric talpa 8 ks
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 13 cmhnědé barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí a dalších domácích květin.


Previosa Květináč Patio limet 8 ks
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 15 cmlimetkové barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek.


Previosa Květináč Patio talpa 8 ks
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 15 cmhnědé barvě jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek.


Previosa Květináče GEO bílé 3 ks + kovový stojan
261 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3 květináče o průměru 13 cmbílé barvě, dodávané s kovovým stojanem, jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí.


Previosa Květináče GEO limetka 3 ks + kovový stojan
260 Kč

3 květináče o průměru 13 cmlimetkové barvě, dodávané s kovovým stojanem, jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí.


Previosa Květináče GEO talpa 3 ks + kovový stojan
284 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3 květináče o průměru 13 cmhnědé barvě, dodávané s kovovým stojanem, jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí.


Previosa Květináče Geometric 8 ks sada barev
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 13 cm v sadě ve 4 barevných provedeních jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek. Jsou vhodné pro pěstování orchidejí a dalších domácích květin.


Previosa Květináče Patio 8 ks sada barev
199 Kč

169 Kč

8 květináčů o průměru 15 cm v sadě ve 4 barevných provedeních jsou určeny pro pěstování rostlin a bylinek.


Previosa Podpěry rostlin - kokos 4,5x60 cm, 4 ks
171 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podpěry rostlin z kokosového vlákna o rozměrech 4,5×60 cm dodávané po 4 ks využijete na Vaší zahrádce ale i v interiéru.


Rojaplast Podstavec pod květináč 30 cm
130 Kč

Dřevěný podstavec pod květináče, jehož neocenitelnou výhodou jsou kolečka, díky kterým lze květináč snadno kamkoli přemístit, což oceníte při čištění podlahy nebo stěhování nábytku.


Rojaplast Podstavec pod květináč 30x30 cm
130 Kč

Dřevěný podstavec pod květináče, jehož neocenitelnou výhodou jsou kolečka, díky kterým lze květináč snadno kamkoli přemístit, což oceníte při čištění podlahy nebo stěhování nábytku.


DRI WATER karton gel pack
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Biologicky rozložitelný karton water gel pack 22,85 × 7,3 × 7,3 cm DRIWATER – 100% ekologicky čistý produkt.Bezpečný pro lidi a zvířata Vyrobeno v USA.


Rojaplast Stolek pro výsadbu
749 Kč

Stolek pro výsadbu z borovicového dřeva a kovové desky.


Previosa Závěsný vak na pěstování
199 Kč

139 Kč

Závěsný vak je ideální na terasu či balkón k pěstování jahod, bylinek, alei rajčat či paprik. Skvěle šetří prostor a při sklízení se nemusíte ohýbat, plody nejsou zašpiněné a po sklizni vak jednoduše složíte.


KETER Květináč COZIES L - hnědý
639 Kč

Novinka

Květináč se závěsným systémem má uvnitř ukrytý druhý pro výsadbu. Keter COZIES L je vyroben z kvalitního plastu, snadno se udržuje a dobře odolává povětrnostním podmínkám, dešti a slunci. Design pleteného vzoru a metalická hnědá barva stylově doplní váš interiér či exteriér.


KETER Květináč COZIES L - pískový
639 Kč

Novinka

Květináč se závěsným systémem má uvnitř ukrytý druhý pro výsadbu. Keter COZIES L je vyroben z kvalitního plastu, snadno se udržuje a dobře odolává povětrnostním podmínkám, dešti a slunci. Design pleteného vzoru a jemná písková barva příjemně prohřejí váš interiér či exteriér.


KETER Květináč COZIES L - šedý
639 Kč

Novinka

Květináč se závěsným systémem má uvnitř ukrytý druhý pro výsadbu. Keter COZIES L je vyroben z kvalitního plastu, snadno se udržuje a dobře odolává povětrnostním podmínkám, dešti a slunci. Design pleteného vzoru a minimalistická šedá barva ozvláštní váš interiér či exteriér.


KETER Květináč COZIES L - tmavě fialový
639 Kč

Novinka

Květináč se závěsným systémem má uvnitř ukrytý druhý pro výsadbu. Keter COZIES L je vyroben z kvalitního plastu, snadno se udržuje a dobře odolává povětrnostním podmínkám, dešti a slunci. Design pleteného vzoru a temně fialová barva rafinovaně doplní váš interiér či exteriér.