Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6393794

Verbatim Store 'n' Go GEN II - 2TB, černá (53195)

Verbatim Store 'n' Go GEN II - 2TB, černá (53195)

Zatím nehodnoceno

1x

zakoupeno v posl. době
Počet zakoupení v posledních 6 týdnech
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přenosný pevný disk. Velkokapacitní uložiště. 2TB. USB 3.0. Rozměry 119 × 81 × 14,5 mm. Hmotnost 175 g. Vysokorychlostní přenos dat. Bezpečné zálohování souborů. Není potřeba žádných zdlouhavých instalací. Stylový tenký design. Software Nero BackUp. Celý popis
2 099 Kč
1 879 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 099 Kč
1 879 Kč
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

20.5.2022 - 23.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Verbatim Store'n'Go GEN II

Přenosný pevný disk Verbatim Store'n'Go nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0, které zaručuje vysokorychlostní přenos dat. Stylový tenký design se snadno vejde na pracovní stůl, kde se vyjímá jako perfektní doplněk notebooku a také umožňuje snadné přenášení. Velkou přednostní je vysokorychlostní přenos dat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantní a velmi rychlý

Externí disk Verbatim Store'n'Go vyniká vysokorychlostním přenosem, díky rozhraní USB 3.0. Poskytuje přibližně až desetkrát rychlejší přenos dat, nežli klasické disky s rozhraním USB 2.0. Rozhraní USB 3.0 u přenosného pevného disku Verbatim Store'n'Go je navíc zpětně kompatibilní s porty USB 2.0. Je napájen pouze jedním USB kabelem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snadné připojení

Připojení externího disku je opravdu jednoduché a zvládne ho úplně každý uživatel. Přenosný pevný disk se připojuje pouze pomocí kabelu do USB rozhraní na vašem počítači. Není třeba žádné instalace. Po připojení s ní můžete pracovat jako s běžným pevným diskem v počítači.

Výbava

Díky své kapacitě pojme disk velké množství různých dat. Software je nahrán přímo v paměti disku. Jedná se například o Green Button, který dokáže disk vypnout v případě nečinnosti a výrazně tak snižuje spotřebu energie. Tento disk navíc podporuje nejmodernější USB 3.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úsporné režimy

Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Velkokapacitní uložiště. 2TB. USB 3.0. Rozměry 119 × 81 × 14,5 mm. Hmotnost 175 g. Vysokorychlostní přenos dat. Bezpečné zálohování souborů. Není potřeba žádných zdlouhavých instalací. Stylový tenký design. Software Nero BackUp.