Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6162745

Kellys Sedlovka KLS CRX/URB 70 S 350mm / 31,6mm

Kellys Sedlovka KLS CRX/URB 70 S 350mm / 31,6mm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tlumič odpružené sedlovky CRX/URB 70 S zcela zredukuje všechny drobné vibrace i menší nerovnosti. Také pomáhá tlumit ostré nárazy při větších nerovnostech nebo překážkách. Přináší tak komfortní jízdu do jinak nehostinného terénu. Celý popis
749 Kč
Prodává Ilovebike
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
749 Kč
Levněji s novou kartou za

1.7.2022 - 7.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tlumič odpružené sedlovky CRX/URB 70 S zcela zredukuje všechny drobné vibrace i menší nerovnosti. Také pomáhá tlumit ostré nárazy při větších nerovnostech nebo překážkách. Přináší tak komfortní jízdu do jinak nehostinného terénu. Kovaná hlava a tvrzený hliník přinášejí dostatečnou pevnost, která odolá i těm nejtěžším podmínkám. Vytvořena především pro ježdění ve stylu Cross a Trekking/Touring, ale výborně se hodí i do městského prostředí.

• Hliník 6061 se běžně používá v konstrukci jachet, v automobilových podvozcích nebo taky na výrobu potápěčských tlakových lahví. Tato slitina hliníku byla vytvořena za tím účelem, aby odolávala velkému tlaku.

• Kovaná – blok rozpáleného hliníku je kovaný a vtlačen do požadované formy. Výsledkem je pevnější materiál, který odolá vyšší zátěži.

• T6 – zpracování materiálu procesem zrání v cyklech za specifických podmínek, pro dosažení výrazně vyšší tvrdosti. Známé také pod pojmem „Popouštění“.

• Snadno se nastaví pomocí stupnice.

PODROBNOSTI

Délka: 350mm

VARIANTY

Průměr: 27,2/31,6mm

Barva: Black

KOMPATIBILITA

Všechny sedlové trubky s průměrem 27,2 alebo 31,6mm