Woody Pískoviště dřevěné přírodní-32%
1 325 Kč 899 Kč

Akce

Dřevěné pískoviště v přírodních barvách. Pískoviště, které si můžete přetvořit k obrazu svému. Je dodáváno s ochrannou sítí proti nezvaným návštěvníkům. Velmi kvalitní provedení značky Woody.

Woody Pískoviště dřevěné - čtvercové, natur-29%
1 199 Kč 849 Kč

Akce

Pískoviště dřevěné ve travu čtverce je vyrobeno v natur barvách. Krásné pískoviště je dodáváno s ochrannou sítí proti škůdcům a povětrnostním vlivům. Pískoviště je možné nabarvit dle vlastních představ a ozdobit si tak dětský koutek na zahradě.

Woody Pískoviště dřevěné - barevné-33%
1 499 Kč 999 Kč

Akce

Dřevěné pískoviště ve čtyřech oblíbených barvách je dodáváno spolu s ochrannou sítí proti nezvaným návštěvníkům. Pořiďte jej vašim dětem, pro které se určitě stane jejich nejoblíbenějším místem na zahradě.

TRIGANO Pískoviště dřevěné 120 ALIX s krytem-20%
1 999 Kč 1 599 Kč

Akce

Dřevěné kvalitní pískoviště s krytem pro děti je skvělý doplněk na každou zahradu. Délka pískoviště je 120 cm. Po stranách mohou děti pohodlně sedět. Pískoviště je vyrobeno z borovice.

Rojaplast Dětské barevné pískoviště se stříškou
1 510 Kč 1 299 Kč

Akce

Toto dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení bude ozdobou na každé zahradě. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem.

Rojaplast Dětské osmihranné pískoviště
830 Kč 799 Kč

Dětské dřevěné pískoviště má tvaru osmihranu. Čtyři strany jsou vybaveny prkny, které slouží jako sedátko pro děti. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Povrch je bez povrchové úpravy.

Woody Zahradní odpočívadlo zasouvací s pískovištěm
3 999 Kč 3 709 Kč

Po skončení hry na písku je možno odpočívadlem zakrýt celou plochu pískoviště. Odpočívadlo se může stát čím chcete: domečkem, dívčím budoárem, vojenskou základnou, rozšířeným prostorem při hře na pískovišti i úschovnou pro hračky.

Woody Dřevěné pískoviště s kuchyňkou
1 999 Kč 1 649 Kč

Dřevěné pískoviště se stříškou, které slouží zároveň i jako hrací centrum. Má vestavěnou kuchyňskou linku se sporákem s otočnými knoflíky a baterií. Kuchyňská deska je otevíratelná a lze ji rovněž využít jako praktický box pro hračky na písek. Stříška chrání děti před slunečním zářením a slouží jako kryt.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěná pískoviště.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěná pískoviště výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěná pískoviště akce.