Little Tikes Pískoviště želva-32%
1 379 Kč 929 Kč

Akce

Neprodávanější plastové pískoviště ve tvaru želvy od značky Little Tikes. Pískoviště je ukryto pod krunýřem želvy. Krunýř chrání pískoviště před nečistotami a domácími mazlíčky. Přední nohy želvy skvěle poslouží jako sedátko pro děti. Vyrobeno z odolného kvalitního materiálu.

PalPlay Pískoviště-bazének Splash
399 Kč 359 Kč

Akce

Malý plastový bazének, který lze využít i jako pískoviště. Rozměry bazénků 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použití i v menších prostorech. Je vhodné pro děti již od 2 let.

BIG Pískoviště mušle-32%

BIG Pískoviště mušle

Hodnocení: 4,2
649 Kč 439 Kč

Akce

Jedno z nejoblíbenějších plastových pískovišť ve tvaru mušle od značky Big. Pískoviště se skládá ze dvou dílů. Lze jej nechat rozdělené a každou polovinu využít jinak nebo je možné druhou polovinu používat jako kryt pískoviště.

Little Tikes Pískoviště pařez-26%
1 499 Kč 1 099 Kč

Akce

Toto veselé pískoviště ve tvaru pařezu je ideální zahradní hračkou. Po stranách jsou vylisována sedátka pro pohodlné hraní. Ve chvílích, kdy pískoviště nepoužíváte, můžete jej zakrýt odnímatelným víkem.

Smoby Pískoviště zelené-30%

Smoby Pískoviště zelené

Hodnocení: 4,7
1 149 Kč 799 Kč

Akce

Pískoviště ve tvaru srdce je složené ze dvou dílů s možností uzavření. Vhodné k použití i jako bazének – má výpustný systém. Po připojení hadice s vodou si děti mohou hrát s malým vodotryskem.

PalPlay Stoleček - pískoviště a voda-17%
849 Kč 699 Kč

Akce

Plastový stoleček na zahradu s krytem. Po odkrytí se stolek promění v pískoviště. Rodiče mohou dětem stolek přemístit a ony tak mohou mít pískoviště pokaždé jinde. Kryt chrání pískoviště před nepříznivým počasím.

Paradiso Pískoviště bazének želva s víkem-32%
1 400 Kč 939 Kč

Akce

Plastové pískoviště ve tvaru želvy se dá použít i jako bazének. Pískoviště má dvě sedátka. Součástí balení je víko, které stejně jako krunýř chrání písek před deštěm.

Little Tikes Vodní stůl a pískoviště Sand & Sea-29%
3 699 Kč 2 599 Kč

Akce

Dětský plastový vodní stůl Sand & Sea, kde si mohou děti hrát s pískem nebo ho využívat ke hraní s vodou. Součástí balení jsou také plastové hračky a slunečník. Vhodné pro děti již od 2 let. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Paradiso Stan s pískovištěm bazénem mušle-32%
1 079 Kč 729 Kč

Akce

Dětský stan s mušlí, která slouží jako pískoviště nebo bazének, udělá radost každému dítěti. Stan má nádherný potisk, který dítěti bude rozvíjet fantazii a touhu po poznání. Stan i pískoviště lze využít samostatně ať už doma či na zahradě.

Pilsan Pískoviště Hradby
749 Kč 699 Kč

Barevné pískoviště se podobá středověkým hradbám měst. Kluci si v něm mohou připadat jako neohrožení rytíři, dívky zase jako roztomilé princezny. Je perfektní pro letní hrátky a rozvoj fantazie.

DOLU Hrací stolek 3v1

DOLU Hrací stolek 3v1

Hodnocení: 4,8
1 089 Kč 949 Kč

Hrací stolek 3v1, který budou vaše děti milovat. Sundáním vrchní desky, která slouží k psaní a kreslení, vznikne hrací plocha pro hru s vodou nebo pískem. Naberte vodu do kelímků, vylejte ji vrchního trychtýře a sledujte, jak voda roztočí lopatky vodního kola a padá v kaskádách dolů. Stolek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Little Tikes Spirálovitý vodní stůl
1 899 Kč 1 529 Kč

Vodní stůl plný zábavných prvků a možností hry. Děti si při hře rozvíjí jemnou motoriku, sdílejí dovednosti a představivost. Spirálou na stole můžete pouštět balonky či je díky kolotoči nabírat a zase nechat plavat ve vodě. Otočný strojek rozhýbává línou řeku.

Paradiso Pískoviště/bazének mušle
569 Kč 429 Kč

Pískoviště s víkem se skládá ze dvou mušlí. Jedna část mušle může být použita jako pískoviště a druhá jako brouzdaliště nebo zakrývající víko. Písek tak uchráníte před škůdci a špatnými povětrnostními podmínkami.

Buddy Toys BOT 3210 Vodní dráha s mostem a jeřábem
1 099 Kč

Vodní dráha s mostem a jeřábem. Vše je uloženo v praktickém kufříku na kolečkách o rozměrech 51 × 21 × 66 cm. Jednoduché smontování pomocí klipů. Součástí je i ruční klika pro tvorbu proudění vody. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Autíčka nejsou součátí!

Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď
2 479 Kč 1 909 Kč

Krásný plastový vodní stůl ve tvaru pirátské lodi, který je vhodný pro děti již od 2 do 6 let. Na stole najdete stožár fungující jako fontána a také vodní dělo. Dále je k dispozici několik doplňků jako jsou figurky, stříkající žralok nebo člun. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"
2 000 Kč 1 489 Kč

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.

PalPlay Pískoviště-bazének srdce
349 Kč 319 Kč

Pískoviště plastové ve tvaru srdce je možné využít jako bazének. Při koupi dvou kusů je můžete upevnit k sobě, díky tomu se zvětší prostor nebo se využije jako kryt.

Paradiso Pískoviště bazének žába s víkem
1 400 Kč 1 099 Kč

Víceúčelové plastové pískoviště s motivem žáby. Pískoviště lze použít i jako bazének. Má dvě sedátka pro děti. Součástí balení je víko v podobě hlavy žáby, které slouží jako ochrana před deštěm a nečistotami.

KETER CREATIVE FUN TABLE

KETER CREATIVE FUN TABLE

Hodnocení: 4,8
559 Kč

Plastový stoleček na kreativní hraní vašich dětí do pokoje i na zahradu. Keter Creative Fun Table je zhotovený z velmi odolných plastů pestrých barev s UV ochranou, které vydrží po celá léta. Jeho vnitřní komory umožňují uspořádat tvůrčí pracovní prostor. Je určen pro děti od 1,5 roku.

Paradiso Pískoviště krab s víkem
681 Kč 599 Kč

Plastové pískoviště ve tvaru kraba se dá použít i jako bazének. Součástí balení je víko, které chrání písek před deštěm a znečištěním škůdci. Vhodné pro děti již od 18 měsíců.

Androni Multifunkční stůl s doplňky
1 239 Kč 1 149 Kč

Multifunkční stůl s doplňky, který jistě zabaví děti na dlouhé hodiny. Stůl má dvě přihrádky – jednu na vodu, druhou na písek. Velké tvoření může začít. Po hře se vše uklidí a stůl se může použít třeba na malé občerstvení.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plastová pískoviště.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plastová pískoviště výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plastová pískoviště akce.