10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětské a vodní pistole Nerf

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Nerf Fortnite RL Nerf Roblox Zombie Attack Viper Strike
Nerf Fortnite RL

Tento Nerf Blástr je inspirovaný hrou Fortnite. Zažij bitvy Fortnite v reálném životě. Tento blástr Nerf Fortnite RL vystřeluje jednu velkou pěnovou raketu. Balení obsahuje 2 pěnové rakety Nerf Fortnite.

můžete mít DNES

Od MALL
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5 Nerf Roblox Zombie Attack Viper Strike
Nerf Elite 2.0 Ranger PD 5

Držte si klobouky, protože tahle akce s blástry Nerf Elite 2.0 bude nelítostná! Kdo zaváhá a nevylepší si svůj bláster pomocí různých doplňků, může to v soutěžích Nerf projet na celé čáře! Chcete si pojistit, že váš soupeř nebude mít proti vám žádnou šanci?

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Nerf Roblox Zombie Attack Viper Strike Nerf Roblox Zombie Attack Viper Strike
Nerf Roblox Zombie Attack Viper Strike

Blástry Nerf Roblox jsou inspirovány hrami na platformě Roblox. S každým blástrem je spojený speciální kód, díky kterému na Robloxu můžete získat výjimečný virtuální předmět!

můžete mít 11.12.

Od MALL
Akce
Nerf Elite 2.0 Double punch Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Double punch

Zdvojnásobte radost ze střílení šipek s blástrem Nerf Elite 2.0 Double Punch! Tento motorizovaný blástr má totiž 2 hlavně a 2 zásobníky! Blástr Double Punch se může chlubit dvěma rychle se střídajícími hlavněmi, které se při střelbě pohybují dopředu a zpět. Je to skvělý dárek pro děti a perfektní hračka, při které budou děti v pohybu.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Akce
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6 Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru NERF Elite 2.0 Commander! Tato pistole pro rychlé použití má rotační bubínek, který pojme až 6 šipek Elite. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo vystřelte všech 6 šipek v rychlém sledu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15 Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15
Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Bojujte novou pistolí NERF 2.0 Shockwave! Tato nová pistole Elite 2.0 má rotační bubínek, který pojme 15 šipek. Zamiřte a vystřelte 1 šipku nebo rychle vystřelte všech 15 šipek šipek v rychlém sledu. Tato akční pistole vystřeluje šipky až do vzdálenosti 27 metrů, proto se můžete rychle dostat do bitvy a převzít zde kontrolu!

můžete mít 11.12.

Od MALL
Akce
Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8 Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8

Připravte se na bitvu s blástry Nerf Elite 2.0, které se dají vylepšit, abyste získali v turnajích Nerf náležitou výhodu. Blástr Nerf Elite 2.0 Eaglepoint RD-8 obsahuje připojitelný zaměřovač a připojitelnou hlaveň, abyste si ho mohli přizpůsobit pro jakoukoli misi. Vystřelte 8 nábojů za sebou až do vzdálenosti 27 metrů.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6 Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6

Bleskově zdolejte cíle s rychlostí motorizované pistole! Stiskni Akcelerační spoušť aktivuj motorek a rychle zneškodni svůj cíl. Blaster je navíc vybaven i puškohledem pro ještě přesnější zásahy. Stačí tedy jen naplnit zásobník přiloženými špipkami a akce může začít.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nerf Elite 2.0 Echo CS-10 Nerf ELITE 2.0 Eaglepoint RD-8
Nerf Elite 2.0 Echo CS-10

Modifikuj si tento nový blaster jak potřebuješ a pak vyraz do boje. Tato pistole umožní 4 různá nastavení. Součástí je připojitelná pažba a prodloužení hlavně. Pak už jen stačí naplnit zasobník a vrhnout se do pořádné akce Nerf.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nerf ULTRA One Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf ULTRA One + DÁREK Nerf ULTRA 20 šipek Sonic Screamers

Motorizovaný blaster NERF Ultra One má vysokokapacitní buben na 25 šipek pro pořádnou akci Nerf. Vystřílejte přes 2 tucty šipek s touto vysoce výkonnou pistolí NERF Ultra. Překročte dosavadní meze s novými šipkami Nerf Ultra! Střílejte šipky na vzdálenost až 36 metrů. Na pistoli je úložný prostor pro šipky pro rychlé nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser + DÁREK Nerf ULTRA 20 šipek Sonic Screamers

Blástry Nerf Roblox jsou inspirovány populární videohrou Roblox. Každý blástr obsahuje speciální kód, který vám umožní získat virtuální předmět ve videohře Roblox. Automatický motorizovaný blástr Nerf Roblox Arsenal je inspirován blástry používanými ve hře Roblox Arsenal.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 Nerf Roblox Arsenal Pulse Laser
Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18 + DÁREK Nerf ULTRA 20 šipek Sonic Screamers

Staňte se dokonalým bojovníkem s tímto elektrickým blásterem Nerf Turbine CS-18. Pistole nabízí velkou palebnou sílu a rychlou střelbu. Zbraň má dostřel až 27 metrů. Velký zásobník pojme všech 18 šipek Elite 2.0, které jsou součástí balení. Soupeři nemají prostě šanci!

můžete mít 11.12.

Od MALL