Babys Donerland Magická modelína, Princezna

Babys Donerland Magická modelína, Princezna

321 €

Lehká & nbsp; jako pírko a jemné & nbsp; na dotek, taková je & nbsp; Magic modelína. Nádherné barvy & nbsp; Magic modelíny a & nbsp; úžasně & nbsp; jednoduché modelování a vytváření různých minimalistických tvarů is těmi nejmenšími & nbsp; detaily s naprostou lehkostí. Je měkká a vlhká na dotek,

Partner: babys
Modelovací hmota 6 barev

Modelovací hmota 6 barev

29 €
26 €
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná modelovací hmota, která je dokonale poddajná a měkká. Po zpracování perfektně drží tvar. Hmotu lze opětovně zpracovat. Balení obsahuje 6 základních barev. Určeno pro děti od 3 let. Hmota je netoxická. Balení: 6 barev.

Modelovací hmota 12 barev

Modelovací hmota 12 barev

49 €
44 €
Poslední kus za tuto cenu!

Zábavná modelovací hmota, která je dokonale poddajná a měkká. Po zpracování perfektně drží tvar. Hmotu lze opětovně zpracovat. Balení obsahuje celkem 12 barev. Určeno pro děti od 3 let. Hmota je netoxická. Balení: 12 barev/krabička.

Plastelína 80g Měnící

Plastelína 80g Měnící

270 €
243 €

ULTRA plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá jako papír, tříští na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka.

Kraftika Plastelína - dinousauři

Kraftika Plastelína - dinousauři

299 €

Sada obsahuje: 4 barvy plastových hmot, 6 x formy ve tvaru dinosaura, modelovací doplňky. Rozměry produktu: 15×20×3 Výrobek je určen pro děti ve věku od 3 let. Rozměr: 24 × 24 × 6 cm.

Partner: KRAFTIKA

Plastelíny a modelovací hmoty

Plastelíny a modelovací hmoty rozvíjí kreativitu. Obzvláště oblíbená je u dětí inteligentní plastelína, kinetický písek nebo kuličková modelína. Dospělé zabaví antistresová modelína!

  • Klasická plastelína

Klasická plastelína se obvykle prodává v různobarevné sadě a nikdy neztvrdne, takže ji lze užívat opakovaně. Její výhodou je nízká pořizovací cena.

  • Inteligentní plastelína

Inteligentní plastelína má řadu jedinečných vlastností – nejrůznější možnosti natahování, trhání, některé druhy svítí, fosforeskují nebo elektrizují, často se užívá jako antistresová pomůcka pro děti i dospělé.

  • Kinetický písek

S modelovacím pískem lze pracovat podobně jako s přírodním mokrým pískem. Dobře lepí, drží tvar, má antistresové účinky a je k dostání v mnoha barevných provedeních.

  • Samotvrdnoucí modelovací hmota

Samotvrdnoucí modelovací hmoty mají unikátní schopnost zatvrdnout za cca 24 hodin na pouhém vzduchu, vytvrzené výrobky lze dále malovat třeba speciálními pastelkami a fixami.

  • Modelovací hmota do trouby

Polymerové modelovací hmoty jsou vhodné k tvorbě šperků a dekorací. K vytvrzení dojde zapečením v troubě.

  • Kuličková modelína

Modelínu tvoří drobné kuličky připomínající polystyren, dobře drží při sobě a snadno se z nich modelují zvířátka i postavy.

Na Mall.cz vybírejte také z dalších sad na modelování.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plastelíny a modelovací hmoty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plastelíny a modelovací hmoty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plastelíny a modelovací hmoty akce.