Oase biOrb Halo 30 LED šedá

Oase biOrb Halo 30 LED šedá


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Designový akvarijní set s osvětlením o objemu 30 litrů. Celý popis

4066
4 066 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018431047

Popis

Popis produktu

Designová akvária z akrylového skla
Designové akvárium z čirého akrylového skla dodávané včetně dálkově ovládaného osvětlení a interního akvarijního filtru. Akvarijní set obsahuje veškeré vybavení potřebné k jeho zprovoznění. Ať už budete chtít chovat akvarijní rybky, vodní rostliny nebo využít umělé akvarijní dekorace, nemusíte nic dokupovat, vše potřebné najdete uvnitř v krabici.

Unikátně tvarovaná akvária
Tvar akvária biOrb je zcela unikátní – žádné spáry, čistý design a originální tvarové variace. Akvárium je vyrobené z čirého akrylátu, který se vyznačuje vysokou mírou odolnosti vůči poškození a zároveň lepší průhledností než jakou má běžné sklo. Na rozdíl od klasického skla má čirý akrylát výrazně lepší izolační vlastnosti a k vyhřívání vašeho akvária budete potřebovat minimální množství energie.

Filtrace zajistí průzračně čistou vodu
Všechna akvária biOrb jsou v základu vybavena výkonným filtrem umístěným na dně akvária. Vzduchem poháněný akvarijní filtr vytváří silný proud vody s neustále se měnící vodní hladinou a výborným prokysličováním vody. Proudící voda zachycuje odpad z ryb a filtruje jej přes keramická média umístěná ve filtru. Díky výbornému prokysličení vody zajistí biologická filtrace čistou a zdravou vodu pro vaše rybky. Na odtoku z filtru voda prochází částicemi přírodních pryskyřic a stabilizátorů, které udrží v akváriu konstantní hodnotu pH a odstraní toxické látky. Filtr se snadno čistí, díky promyšlené konstrukci je to práce na pár minut.

Elegance bez práce
Designová akvária biOrb nemusí sloužit jen k chovu rybek, ale může být využíváno jako elegantní dekorativní akvárium s takřka nulovými nároky na údržbu.  V takovém případě sáhněte po naší bohaté nabídce akvarijních dekorací z řady Oase biOrb. S našimi ozdobnými doplňky si můžete doma vytvořit jak sladkovodní i mořské akvárium.

Akvarijní set obsahuje:

  • 30litrové akvárium včetně víka a otvoru na krmení a údržbu
  • úsporné LED osvětlení
  • vzduchovací kompresor včetně transformátoru
  • interní akvarijní filtr
  • dekorativní drť z lávového kamene
  • přípravek na stabilizaci vody
  • startovací bakterie
  • akvárium neobsahuje dekorace (pouze ilustrační foto)Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem (L) 30 l
Délka 40 cm
Šířka 40 cm
Výška 46 cm
Provedení plast
Krmivo pro ryby ne
Dekorace akvarií ne
Úprava vody ne