Oase BiOrb LIFE 15 MCR

Značka: Oase Náš kód: 100002013333

Partnerský prodejDoprava zdarma

Oase BiOrb LIFE 15 MCR

Designový akvarijní set s osvětlením o objemu 15 litrů. Celý popis

4575
4 575 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Designová akvária z akrylového skla
Designové akvárium z čirého akrylového skla dodávané včetně dálkově ovládaného osvětlení a interního akvarijního filtru. Akvarijní set obsahuje veškeré vybavení potřebné k jeho zprovoznění. Ať už budete chtít chovat akvarijní rybky, vodní rostliny nebo využít umělé akvarijní dekorace, nemusíte nic dokupovat, vše potřebné najdete uvnitř v krabici.

Unikátně tvarovaná akvária
Tvar akvária biOrb je zcela unikátní – žádné spáry, čistý design a originální tvarové variace. Akvárium je vyrobené z čirého akrylátu, který se vyznačuje vysokou mírou odolnosti vůči poškození a zároveň lepší průhledností než jakou má běžné sklo. Na rozdíl od klasického skla má čirý akrylát výrazně lepší izolační vlastnosti a k vyhřívání vašeho akvária budete potřebovat minimální množství energie.

Filtrace zajistí průzračně čistou vodu

Všechna akvária biOrb jsou v základu vybavena výkonným filtrem umístěným na dně akvária. Vzduchem poháněný akvarijní filtr vytváří silný proud vody s neustále se měnící vodní hladinou a výborným prokysličováním vody. Proudící voda zachycuje odpad z ryb a filtruje jej přes keramická média umístěná ve filtru. Díky výbornému prokysličení vody zajistí biologická filtrace čistou a zdravou vodu pro vaše rybky. Na odtoku z filtru voda prochází částicemi přírodních pryskyřic a stabilizátorů, které udrží v akváriu konstantní hodnotu pH a odstraní toxické látky. Filtr se snadno čistí, díky promyšlené konstrukci je to práce na pár minut.

Elegance bez práce
Designová akvária biOrb nemusí sloužit jen k chovu rybek, ale může být využíváno jako elegantní dekorativní akvárium s takřka nulovými nároky na údržbu.  V takovém případě sáhněte po naší bohaté nabídce akvarijních dekorací z řady Oase biOrb. S našimi ozdobnými doplňky si můžete doma vytvořit jak sladkovodní i mořské akvárium.

Osvětlení akvárií biOrb MCR

Designová akvária biOrb MCR jsou vybavena dálkově ovládaným osvětlením s možností volby z šestnácti přednastavených barevných režimů, které simulují přírodní slunce, východ a západ slunce a měsíční svit. Nastavit je možné ale i konkrétní barvu světla, která umožní barevně vyniknout dekoracím uvnitř akvária. Samozřejmostí je nastavení míry intenzity osvětlení a automatického spouštění osvětlení v konkrétní čas. Osvětlení MCR se vyznačuje nízkou spotřebou energie a vysokou životností použitých LED diod.


Akvarijní set obsahuje:

  • 15litrové akvárium včetně víka a otvoru na krmení a údržbu
  • MCR osvětlení s dálkovým ovládáním
  • vzduchovací kompresor včetně transformátoru
  • interní akvarijní filtr
  • dekorativní drť z lávového kamene
  • přípravek na stabilizaci vody
  • startovací bakterie
  • akvárium neobsahuje dekorace (pouze ilustrační foto)Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem 15 l
Délka 29 cm
Šířka 19.3 cm
Výška 40.7 cm
Provedení plast
Krmivo pro ryby ne
Dekorace akvarií ne
Akvarijní příslušenství ne
Úprava vody ne