Oase BiOrb Tube 15 MCR

Značka: Oase

Partnerský prodejDoprava zdarma

Oase BiOrb Tube 15 MCR

Designový akvarijní set s osvětlením o objemu 15 litrů. Celý popis

4575
4 575 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100002099206

Popis

Popis produktu

Unikátně tvarovaná akvária
Tvar akvária biOrb je zcela unikátní – žádné spáry, čistý design a originální tvarové variace. Akvárium je vyrobené z čirého akrylátu, který se vyznačuje vysokou mírou odolnosti vůči poškození a zároveň lepší průhledností než jakou má běžné sklo. Na rozdíl od klasického skla má čirý akrylát výrazně lepší izolační vlastnosti a k vyhřívání vašeho akvária budete potřebovat minimální množství energie.

Filtrace zajistí průzračně čistou vodu

Všechna akvária biOrb jsou v základu vybavena výkonným filtrem umístěným na dně akvária. Vzduchem poháněný akvarijní filtr vytváří silný proud vody s neustále se měnící vodní hladinou a výborným prokysličováním vody. Proudící voda zachycuje odpad z ryb a filtruje jej přes keramická média umístěná ve filtru. Díky výbornému prokysličení vody zajistí biologická filtrace čistou a zdravou vodu pro vaše rybky. Na odtoku z filtru voda prochází částicemi přírodních pryskyřic a stabilizátorů, které udrží v akváriu konstantní hodnotu pH a odstraní toxické látky. Filtr se snadno čistí, díky promyšlené konstrukci je to práce na pár minut.

Elegance bez práce
Designová akvária biOrb nemusí sloužit jen k chovu rybek, ale může být využíváno jako elegantní dekorativní akvárium s takřka nulovými nároky na údržbu.  V takovém případě sáhněte po naší bohaté nabídce akvarijních dekorací z řady Oase biOrb. S našimi ozdobnými doplňky si můžete doma vytvořit jak sladkovodní i mořské akvárium.

Osvětlení akvárií biOrb MCR
Designová akvária biOrb MCR jsou vybavena dálkově ovládaným osvětlením s možností volby z šestnácti přednastavených barevných režimů, které simulují přírodní slunce, východ a západ slunce a měsíční svit. Nastavit je možné ale i konkrétní barvu světla, která umožní barevně vyniknout dekoracím uvnitř akvária. Samozřejmostí je nastavení míry intenzity osvětlení a automatického spouštění osvětlení v konkrétní čas. Osvětlení MCR se vyznačuje nízkou spotřebou energie a vysokou životností použitých LED diod.

Akvarijní set obsahuje:
    15litrové akvárium včetně víka a otvoru na krmení a údržbu
 MCR osvětlení s dálkovým ovládáním
 vzduchovací kompresor včetně transformátoru
    interní akvarijní filtr
   dekorativní drť z lávového kamene
    přípravek na stabilizaci vody
 startovací bakterie
   akvárium neobsahuje dekorace (pouze ilustrační foto)


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem 15 l
Šířka 32.8 cm
Výška 31.5 cm
Provedení plast
Krmivo pro ryby ne
Dekorace akvarií ne
Akvarijní příslušenství ne
Úprava vody ne