Mochtoys Zahradní domek se stolkem-34%
4 590 Kč 2 999 Kč

Akce

Plastový zahradní domek v hnědém provedení se zelenou střechou. Domek má vstupní dveře a okna s okenicemi i bez nich. Prostorný interiér nabízí hru pro více dětí najedou. Z jednoho okna je ven připojen stolek, u kterého si děti například sníst svačinku.

Mochtoys Domek malý s kytičkami béžový-34%
3 990 Kč 2 599 Kč

Akce

Kvalitní zahradní domeček s kytičkami od značky MOCHTOYS. Má otevírací okna a dveře. Domeček je stabilní, což umožňuje dítěti domkem prolézat a bezpečně si hrát. Barvy jsou odolné proti UV záření.

DOLU Dětský zahradní domeček, plastový, modrý-29%
2 699 Kč 1 899 Kč

Akce

Velký zahradní domeček je připraven pro vaše děti! Vybaven okny a dveřmi. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoce kvalitní plastové stěny jsou připraveny na každé dětské radovánky!

Smoby Domeček Friends House s kuchyní-20%
9 999 Kč 7 999 Kč

Akce

Největší plastový domek Smoby! Domeček Friends House má funkční zvonek, otevírací dveře a okna s okenicemi. Novinkou je letní kuchyňka s příslušenstvím. Lze připojit lavici jak na venkovní, tak i vnitřní posezení.

Little Tikes Domek s piknikovým stolkem-28%
7 849 Kč 5 599 Kč

Akce

Skvělý domek s piknikovým stolkem v kvalitním provedení značky Little Tikes. V domečku naleznete sporák, domovní zvonek s 6 různými zvuky nebo 19 ks plastových doplňků. Vhodné pro děti již od 18 měsíců!

PalPlay Domeček DREAM House-15%
1 899 Kč 1 599 Kč

Akce

Dětský plastový domeček v novém barevém provedení. Domek má dvě otevřená okna a jedno zadní s okenicemi. Díky jeho výšce 95 cm je vhodný i do menších dětských pokojíků nebo na menší zahradu či dvorek.

Little Tikes Městský domek na hraní - Earth Colors-28%
9 809 Kč 6 999 Kč

Akce

Městský domek na hraní Earth Colors si oblíbí každé dítě. Součástí domečku jsou čtyři odlišné stěny, kde děti naleznou skvělou zábavu jako jsou hasiči, obchod, sportovní stěna nebo benzínová pumpa. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Smoby Domeček My House-28%

Smoby Domeček My House

Hodnocení: 4,2
6 999 Kč 4 999 Kč

Akce

Zahradní domeček nature v bílo-červeno-zeleném barevném provedení se šedými detaily má stabilní stěny, otevírací vrátka a okenice. Je ošetřen ochranou proti UV záření, což zaručuje barevnou stálost. Zvoneček skutečně zvoní.

Buddy Toys BOT 1010 Domeček MAGICAL červený
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastový domeček MAGICAL je ideální doplněk na vaši zahradu. Děti si jej zamilují a budou v něm trávit každou chvilku, když budou venku. Domek má ochrana proti UV záření, která zajišťuje dlouhou trvanlivost barev.

DOLU Velký zahradní domeček City
2 358 Kč 2 049 Kč

Velký zahradní domeček City je připraven pro vaše děti! Vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Má velké stabilní stěny a je připraven na každé dětské radovánky.

Little Tikes Domek s piknikovým stolkem - Natural-24%
7 849 Kč 5 899 Kč

Akce

Plastový domek s piknikovým stolkem v natur barvách od značky Little Tikes. K domku lze připojit piknikový stolek a dvě stoličky k příjemnému venkovnímu posezení. Domek je dodáván včetně doplňků.

KETER RANCHO PLAYHOUSE domeček - béžový
3 005 Kč 2 599 Kč

Akce

Domeček na hraní pro děti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je vyvedený v živých barvách, které díky UV ochraně neblednou. Využijete ho v interiéru i exteriéru a na jeho montáž nepotřebujete žádné nářadí. Domek je určen pro děti od 2 do 6 let.

Little Tikes Venkovské sídlo - Evergreen-35%
9 809 Kč 6 299 Kč

Akce

Dětský domeček s vybavení, které má každý správný domek mít. Mezi zařízení patří sporák, dřez s baterií a nezbytnou součástí je i domácí telefon.

Smoby Domeček Chef rozšiřitelný-25%
9 199 Kč 6 899 Kč

Akce

Domeček Chef kombinuje zahradní domeček, restauraci a obchod. V balení najdete 38 kusů různého příslušenství a doplňků, které dodá dětským hrám tu správnou atmosféru. Navíc se k domečku dá přidat ještě další příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě. Děti s ním mohou zažít hodně zábavy a vymýšlet různé hry.

Dohany My First Play House-38%

Dohany My First Play House

Hodnocení: 4,2
2 599 Kč 1 599 Kč

Akce

Dětský plastový domeček v modro červeném provedení. Domeček má ve stěně a střeše vylisované různé tvary. Má otevíratelné dveře a okna. Domeček je vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní užívání.

Dohany Dětský zahradní domek 5075 zeleno-červený
2 699 Kč

Veselý plastový domeček zahradní je ideální doplněk na vaši zahradu. Zahradní domeček je jednoduše sestavitelný z plastových stěn a je velmi odolný proti všem povětrnostním vlivům.

Mochtoys Zahradní domek s okny a dveřmi-36%
4 590 Kč 2 899 Kč

Akce

Plastový zahradní domek s červenou střechou. Domek má vstupní dveře a čtyři okna s okenicemi. Prostorný interiér nabízí hru pro více dětí najedou. Kvalitní zracování a dlouhotrvající barevnost zajištují dlouhou životnost domečku.

Mochtoys Zahradní domek s plotem-34%
4 590 Kč 2 999 Kč

Akce

Plastový zahradní domek v zeleném provedení s jasně červenou střechou. Domek má vstupní dveře a okna s okenicemi i bez nich. Prostorný interiér nabízí hru pro více dětí najedou. U domku je malá zahrádka ohraničená plotem. Na zahrádku lze vejít z domku.

Smoby Domeček Neo Jura Lodge-19%
5 599 Kč 4 499 Kč

Akce

Barevný domeček pro děti se 4 stabilními a robustními stěnami, se 2 polovičními dveřmi, 2 okny s okenicemi a krmítkem pro ptáčky. Domeček je navržen tak, aby vyhovoval mnoha doplňkům, jako je letní kuchyně, piknikový stůl, komín, zahrádka, zvonek dveří a okap s nádrží na vodu s konvičkou.

Little Tikes Magický domeček se zvonkem
7 849 Kč 5 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magický zahradní dětský domeček s funkčním zvonkem zaujme každé dítě. V domečku najdete vařič, telefon nebo schránku na dopisy a samozřejmě otevírací dveře i okna. Kvalitní provedení značky Little Tikes. Vhodné pro děti již od 18 měsíců.

Mochtoys Zahradní domeček prodejní stánek-24%
3 990 Kč 2 999 Kč

Akce

Zahradní domeček v podobě prodejního stánku bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na prodavače a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.

DOLU Velký zahradní domeček s plotem-26%
2 999 Kč 2 199 Kč

Akce

Velký zahradní domeček doplněný o předzahrádku s plotem je připraven pro vaše děti! Vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!

PalPlay Domeček HAPPY Zábavný-18%
3 299 Kč 2 699 Kč

Akce

Veselý barevný dětský domeček na zahradu s funkčními dveřmi a okny. Happy House zaručí velkou a dlouhodobou zábavu pro vaše děti. Má jeden přední a jeden zadní vchod, jedno otevřené okno a dvě okna s okenicemi.

PalPlay Domeček Benetton

PalPlay Domeček Benetton

Hodnocení: 4,7
1 899 Kč

Dětský plastový domeček barevný. Domek má dvě otevřená okna a jedno zadní s okenicemi. Díky jeho výšce 95 cm je vhodný i do menších dětských pokojíků nebo na menší zahradu či dvorek.

Little Tikes Venkovské sídlo - růžové-30%
9 809 Kč 6 799 Kč

Akce

Růžový plastový domeček s vnitřním vybavením ve stylu venkovského sídla. Součástí domečku je vařič, dřez nebo telefon a také funkční dveře i okna. Kvalitní provedení značky Little Tikes. Vhodné pro děti již od 2 let.

Little Tikes Městský domek na hraní - Evergreen
9 809 Kč 7 499 Kč

Městský domek na hraní Evergreen nabízí mnoho možností ke hraní. Na každé ze čtyř stěn mohou děti využívat různé hry jako je škola, benzinová pumpa, obchod nebo sportovní hřiště. Kvalitní plast značky Little Tikes.

Smoby Domeček Friends House
9 799 Kč 7 789 Kč

Největší plastový domek u nás! Domeček Friends House má funkční zvonek, otevírací dveře a okna s okenicemi. K domku lze připojit lavici jak na venkovní, tak i vnitřní posezení. Domek má ochranu proti UV záření, což zaručuje dlouhou životnost barev.

Buddy Toys BOT 1012 Domeček Magical Uni
2 599 Kč 1 799 Kč

Plastový domeček Magical je ideální doplněk na vaši zahradu. Děti si jej zamilují a budou v něm trávit každou chvilku, když budou venku. Domek má ochranu proti UV záření, která zajišťuje dlouhou trvanlivost barev.

Smoby Domeček My Neo House rozšiřitelný-29%
7 099 Kč 4 999 Kč

Akce

Moderní domeček na zahradu je vyroben z kvalitního plastu a udělá radost každému dítěti. Mezi jeho výbavu patří stabilní stěny, okna s otevíracími okenicemi a otevírací dveře s otvorem pro dopisy. Navíc se k domečku dá přidat mnoho příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě. Díky své výšce 135 cm je také vhodný i pro vyšší děti.

Buddy Toys Domeček VILLAGE červený
2 799 Kč 2 679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový domeček Village je ideální doplněk na vaši zahradu. Děti si jej zamilují díky samolepkám, kterými se jej mohou vylepšit a díky tomu že je dostatečně velký, aby si uvnitř hrálo více dětí najednou.

L.O.L. Surprise! Domek na hraní
5 799 Kč 5 379 Kč

Novinka

Domek na hraní od L.O.L. Surprise! kombinuje styl a zábavu! Moderní okna, klenuté dveře, cihly a třpytivé detaily dělají z tohoto Domku na hraní perfektní první domeček pro každou holčičku!

DOLU Zahradní domeček s okenicemi
2 899 Kč

Zahradní domeček s okenicemi je připraven pro vaše děti. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Krásné barevné provedení – kombinace modré, žluté a červené barvy je vhodná pro kluky i holky. Dobrodružství může začít!

KETER RANCHO PLAYHOUSE domeček - zelený
3 089 Kč

Domeček na hraní pro děti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je vyvedený v živých barvách, které díky UV ochraně neblednou. Využijete ho v interiéru i exteriéru a na jeho montáž nepotřebujete žádné nářadí. Domek je určen pro děti od 2 do 6 let.

PalPlay Domeček HAPPY House - zábavný-25%
3 499 Kč 2 599 Kč

Akce

Dětský plastový domeček s výškou 115 cm potěší nejen vaše nejmenší svými užitnými vlastnostmi, ale i velmi příznivou cenou. Má boční dvě okna s okenicemi a jedno zadní otevřené volné. Vstupní dveře a zadní východ na dvorek.

Smoby Domek na pilířích se skluzavkou-26%
10 499 Kč 7 699 Kč

Akce

Patrový zahradní domeček se skluzavkou a žebříkem v bílo-červeno-zeleném barevném provedení má stabilní stěny, otevírací vrátka a posouvací okenice. Je ošetřen ochranou proti UV záření, což zaručuje barevnou stálost.

Smoby Domeček Neo Floralie

Smoby Domeček Neo Floralie

Hodnocení: 4,8
7 999 Kč 6 679 Kč

Prostorný zahradní domeček Neo Floralie v hezkém barevném provedení, které se hodí na každou větší zahradu. Domek má stabilní stěny z kvalitního plastu s ochranou před UV zářením. Nechybí otevírací vrátka, kuchyňka nebo elektrický zvonek.

Little Tikes Dětský hrad

Little Tikes Dětský hrad

Hodnocení: 4,7
10 929 Kč 8 059 Kč

Dětský hrad jako velké hrací centrum od značky Little Tikes. Kamenná fasáda vypadá jako na opravdovém hradě. Děti mohou držet stráž na vyhlídkové věži s plošinou.

KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - béžový
2 059 Kč

Domeček na hraní, který vaše děti budou milovat. Keter Foldable PlayHouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré barvy díky UV ochraně neblednou. Můžete ho použít v interiéru i exteriéru a smontujete ho bez použití nářadí. Domek je určen pro děti od 2 do 6 let.

KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený
2 099 Kč

Domeček na hraní, který vaše děti budou milovat. Keter Foldable PlayHouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré odstíny zelené a červené díky UV ochraně neblednou. Můžete ho použít v interiéru i exteriéru a smontujete ho bez použití nářadí. Domek je určen pro děti od 2 do 6 let.

DOLU Zahradní domeček s okenicemi a plotem
3 399 Kč

Zahradní domeček s okenicemi doplněný o předzahrádku se žlutým plotem je připraven pro vaše děti. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Krásné barevné provedení – kombinace modré, žluté a červené barvy je vhodná pro kluky i holky. Dobrodružství může začít!

Little Tikes Domeček s okenicemi - Primary
6 689 Kč 5 369 Kč

Plastový domeček v netradičních barvách se stane ozdobou každé zahrady. Domeček má propracované lisované detaily – obložení zdí a šindelovou střechu. Obě okna mají uzavíratelné okenice. Vysoký cihlový komín dělá tento domeček ještě opravdovější.