BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
999 Kč

840 Kč

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátky Peppou a Georgem celou školu s krásně vybavenou třídou. Sada skládající se z 87 dílků stavebnice obsahuje velkou základovou desku, vybavení učebnyhoupačku, na které si prasátka mohou o přestávce hrát.


BIG Máša a medvěd Mášin dům
999 Kč

760 Kč

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Mášin dům. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou Máši a spousty barevných dílků k sestavení jejího domu, tak jak jej děti znají z pohádky.


BIG Máša a medvěd Míšův pokoj
579 Kč

405 Kč

PlayBIG Bloxx je stavebnice, ze které si děti mohou postavit Míšův pokoj. Stavebnice v oblíbené licenci Máša a medvěd je skvělý hrací set s figurkou medvěda Míši. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železniční zastávka
289 Kč

267 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátkem Peppou železniční zastávku pro krásnou červenou lokomotivu. Sada skládající se z 15 kusů stavebnice je balena v praktickém boxu, který je uzavřen základovou deskou pro stavění.


BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Vláčkodráha
1 500 Kč

1 114 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnice vláčkodráhy z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Stavebnice obsahuje koleje, nádraží, železniční přejezd, vláček s 2 vagónky. Děti si užijí spoustu zábavy s jejich oblíbenou licencí Peppa Pig.


BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig zahrádka
649 Kč

547 Kč

S touto stavebnicí děti mohou společně s prasátkem Peppou a jeho dědečkem na jejich zahrádce vypěstovat spoustu chutného ovoce a zeleniny. K tomu mohou využít nářadí uložené v zahradní kůlně.