Light Stax Starter
559 Kč

353 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 12 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Lamp Sets
1 099 Kč

757 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 38 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Unlimited 102 ks 2x2
2 149 Kč

1 586 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 102 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax 6pcs pack mix
259 Kč

155 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 6 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Advanced (36 STAX 2x2)
1 079 Kč
1 032 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 36 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Stavebnice lze využít například jako lampičku ve tvaru robota. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Adventure (4-in-1)
1 799 Kč

1 649 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 140 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Podle návodu lze postavit lva, orla, sovu nebo loď. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Creative (4-in-1)
912 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 50 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Díky přehlednému návodu můžete postavit postavičku Supermana, papouška, rybu nebo letadlo. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Expansion (OBPP)
299 Kč

202 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Expansion (RGBY)
299 Kč

202 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Reptiles (Animals)
1 299 Kč

912 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasná svítící stavebnice Light Stax Reptiles obsahuje 105 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Díky přiloženému návodu, můžete vytvořit 4 druhy zvířat. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Droning Giraffe
389 Kč

289 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 75 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Flashing Police Car
419 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 109 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Light-up Fire Truck
569 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 189 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Meowing Cat
389 Kč

281 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 185 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Roaring Lion
389 Kč

286 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 73 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Trumpeting Elephant
339 Kč

249 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 68 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Stavebnice Hybrid Tuned Racer
469 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 156 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice 8ks Pack Mix
259 Kč

178 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 8 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Basic (5-in-1)
729 Kč

528 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 30 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Expansion Lamp
309 Kč

213 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 4 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Expansion (RBYO)
299 Kč

206 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Extension Cables
233 Kč

164 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 4 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Fantasy sets
2 339 Kč

1 724 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 160 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Hybrid Growlin Dino
389 Kč

280 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 73 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Hybrid Spin
149 Kč

126 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasná svítící stavebnice Light Stax Spinner, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Kiga
3 749 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 360 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Kiga set
3 999 Kč

3 499 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 180 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Liberty (3-in-1)
2 499 Kč

1 967 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 240 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Magic Tuning
1 169 Kč

820 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 39 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Puzzle Set (Snowman)
597 Kč

499 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 10 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Reptiles V2 (Animals)
1 559 Kč

1 093 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax Reptiles V2 obsahuje 105 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Díky přiloženému návodu, můžete vytvořit 4 druhy zvířat. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Shine V2 (3-in-1)
1 299 Kč

911 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 50 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Svítící stavebnice Show Case Cowboy
1 799 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 64 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Show Case Santa Claus
2 399 Kč

1 889 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 97 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Svítící stavebnice Soccer (1-vs-1)
1 819 Kč

1 275 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 125 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Beginner Plus
558 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 12 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Chytrá základna
269 Kč

Chytrá základna je nezbytnou součástí každé stavebnice Light StaxLED technoligií. Jednoduché ovládání díky přepínači na boku základny. Díky této desce vaše kostky blikají, svítí, nebo se stmívají. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Classic (24 STAX 2x2)
849 Kč

529 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Complete Set
1 299 Kč

789 Kč

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 34 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.


Light Stax Shine (3-in-1)
1 173 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 75 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Díky návodu lze postavit motýl, krabička nebo rámeček na fotografii. Vhodné pro děti od 6 let.


Light Stax Ultimate Set (Mixed 75pcs)
2 299 Kč

1 725 Kč
+ doprava zdarma

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 75 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Podle návodu lze postavit domeček, nebo kovboje. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.