Quercetti Tecno TOOLBOX

Quercetti Tecno TOOLBOX

Hodnocení: 4
899 Kč

699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšířená sada Tecno Toolbox pro malé kutily v úhledném kufříku obsahuje také součástky potřebné k sestavení automobilu či jiného dopravního prostředku.Výrobek je určen dětem od 5 let.


Quercetti Georello Kaleido Gears
599 Kč

509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská převodová stavebnice patří mezi aktivní, kreativní, tvořivé, chytré a naučné stavebnice, sady a hračky. Stavebnice je kompatibilní s ostatními stavebnicemi řady Georello.


Quercetti Georello Basic

Quercetti Georello Basic

Hodnocení: 5
349 Kč
339 Kč

Převodová stavebnice jenž pomocí kličky uvede celý mechanismus do pohybu a vše se otáčí jako na kolotoči. Hra rozvíjejí motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení.


Quercetti Tecno Basic
430 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tecno Basic je stavebnice pro mladé techniky. Dílky jsou z nerozbitného plastu a lze je pomocí šroubů, imbusového a křížového klíče k sobě přimontovat a tak vytvořit spoustu nových modelů.


Quercetti Tubation

Quercetti Tubation

Hodnocení: 4
449 Kč

425 Kč

Tubation je jedinečná stavebnice prostorového bludiště. Odolné a kvalitně zpracované dílky do sebe lehce zapadají a rozvíjejí dětskou kreativitu, motoriku a logické myšlení.


Quercetti Georello Jungle
459 Kč

369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mnohotvárná převodová stavebnice Georello Jungle jenž rozvíjí dětskou mysl. Barevná hru jenž můžete po sestavení rozhýbat ocení každý malý kutil kterému již byl čtyři roky.


Quercetti Tubation Wheels
699 Kč

569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tubation Wheels je sada stavebních dílků, které umožňují postavit nový svět plný různých barevných vozidel, robotů i vesmírných stanic. Vyzkoušet nové a neomezené kombinace a úpravy je snadné a intuitivní.


Quercetti Big Cars 3
749 Kč

625 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S kuličkovou dráhou Big Cars 3 lze postavit úžasnou dráhu o délce až 2,7 m. Děti tak mohou pořádat vzrušující závody s kamarády nebo rodiči. V kuličkách jsou vyobrazeny 3 hlavní postavy z filmu Cars.


Quercetti Big Marbledrome
749 Kč

599 Kč

Díky nové stavebnici BiG si můžete snadno postavit úžasné kuličkové okruhy dlouhé až 2,7 m a uspořádat doma napínavé závody. Stačí jen cvrnkat prsty do kuliček… a už se kutálejí! Můžete soupeřit s časem nebo vyzvat k vzrušujícímu závodu kamarády a… ať vyhraje ten nejlepší!


Quercetti Cuboga Basic
549 Kč

429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cuboga Basic je unikátní kuličková dráha, postavená ze speciálních stavebních bloků, které umožňují kuličkám i vyskakovat nahoru. To se děje díky speciálnímu vnitřnímu provedení kostek, které tlačí kuličku dopředu a zvyšují tak jejich rychlost.


Quercetti Georello Tech

Quercetti Georello Tech

Hodnocení: 4
999 Kč

824 Kč

Mnohotvárná stavebnice se skládá z 282 částí přenášejících otáčivý pohyb na vzdálená převodová kola a reprodukujících základní mechanické funkce. Hračka je určena dětem od 5 let.


Quercetti Migoga Junior Basic
699 Kč

519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavebnice Migoga Junior Basic je kuličková dráha pro menší děti. Díly stavebnice jsou veliké a mají různé barvy. Spojení jsou snadná a lze snadno a rychle postavit různé dráhy. Kuličky se kutálejí pomalu.


Quercetti MiniZoo
349 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MiniZoo se skládá z velkých barevných modulárních tvarů, které jsou vyrobeny z plastu. Tvarem připomínají zvířata z džungle. Ať již dítě postaví cokoliv, výsledek bude vždy stabilní a originální.


Quercetti Animal Links

Quercetti Animal Links

Hodnocení: 4,5
399 Kč

330 Kč

Animal Links jeskvělá stavebnice určená dětem od 1 roku. Děti spojují barevné díly do řetězů nebo různých konstrukcí a pak je zase oddělují od sebe.


Quercetti Migoga Junior
1 349 Kč

991 Kč

Stavebnice **Migoga Junior ** je kuličková dráha pro menší děti. Díly stavebnice jsou veliké a mají různé barvy. Spojení jsou snadná a lze snadno a rychle postavit různé dráhy. Velké kuličky se kutálejí pomalu.