Unico Cars for kids - Čerpací stanice
520 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Než se vydáme na výlet zajedeme načepovat do auta benzín a zkontrolovat vše potřebné. Postavte čerpací stanici podle svých představ. K dispozici máte menší servis a dvě tankovací pistole.


Unico Multi stůl s kostkami maxi+basic
1 579 Kč

1 489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční stolek poskytuje dětem možnost volby stavění kostek, nebo použití stolečku k jiným hrám. Po dostavění můžeme kostičky jednoduše sklidit do stolečku a zavřeme víkem a můžeme využít jako stoleček na kreslení.


Unico Hello Kitty -Plážový bar
495 Kč
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pojďte se osvěžit spolu s kamarádkou Hello Kitty do baru na pláži. Čekají vás lahodné ovocné koktejly, zmrzlina a veselí kamarádi od Hello Kitty. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Mini stolek s kostkami
439 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavebnice Unico plus basic mini stolek s kostkami. Pojďme si stavět co nás napadne. Kreativní stolek pro stavění různých staveb z kostiček. Po dokončení je vše hezky sbaleno do malého stolečku, který se dá složit.


Unico Autíčko s kostičkami
329 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus od italského výrobce je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Pojďme si stavět co nás napadne. Nákladní auto nám kostky přiveze přímo na místo stavění. Zábava na dlouhé hodiny.


Unico Cars for kids - Závod F1
529 Kč

479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Připrav se na start a za chvilku startuje závod Formule 1. Postavte si závodní dráhu pro formule a zúčastněte se závodu. Na vítěze čeká v cíli pohár a stupínek prvního místa.


Unico Cars for kids - autoservis
799 Kč

729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte autoservis a prohlédněte auto jako zkušený mechanik. Auta musí být v pořádku před tím, než vyrazí na závod. V servisu můžete postavit rampu i dolít benzín a v nejhorších případech máte k dispozici odtahové auto.


Unico Castles - Koňský povoz
225 Kč
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rytíř v plné zbroji se vrací z rytířského turnaje na krásném koňském povoze taženém běloušem. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Castles - Rytířský souboj
485 Kč
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Posaďte statečného rytíře s kopím a mečem na koně a připrav se na klání ve středověkém rytířském turnaji. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Castles - Velký středověký zámek
2 139 Kč
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Přeskočte padací most a bojujte proti královým rytířům, abyste našli krále a jeho poklad. Pomozte dětem růst a učit se při stavění hradu. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Cars for kids - Truhla s kostkami
395 Kč

359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý chce mít své auto krásně čisté a bez vad, zajeďte proto do myčky aut a navštivte servis. Postavte celé město pro všechny vaše auta s kolekcí Car for kids.


Unico Country Farm Farmář v boxu
492 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sezona sklizně právě začala, je třeba všechno ovoce a zeleninu sesbírat a uskladnit. Koníčka je třeba pořádně vyhřebelcovat a rovněž ho připravit na pomoc. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Desertíky

Unico Desertíky

Hodnocení: 4,5
262 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Uspořádejte dýchánek s lahodnými dortíky z kolekce Cup Cake. Pozvěte všechny své přátele a nabídněte sladký desert. Stavebnice od Unicon plus vám přeje dobrou chuť a skvělou zábavu.


Unico Hello Kitty - Kadeřnický salon v boxu
519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nový účes, nový styl, který vám malá kadeřnice vytvoří se vám bude určitě líbit. Tak si užijte svůj den v novém salonu Hello Kitty. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Maximilian families grill party
609 Kč

569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělá zábava při grilování s Maximilian families může právě začít. Králičkovic rodinka na zve na odpolední barbecue párty. Tak pospěšme opečené klobásky, křupavá pečínka a trochu grilované zeleninky a lahodná ovocná limonádka nás určitě osvěží.


Unico Maximilian families salon krásy
689 Kč

535 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pojďme se po dlouhém dni nechat zkrášlit v salonu krásy Maximilian families u slečny Medvědice Fifi. Nejdříve nám udělá nový účes, pak nám pomůže s líčením a nakonec si můžeme nechat upravit nehtíky.


Unico Men at work Stavba střední
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dělníci už jsou připraveni na stavbě, můžeme nasednout do bagru a vyrazit na stavbu. Kreativní dětská stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Plus pre-school kamion
365 Kč

Novinka

Kamion už přijíždí. Rychle naložit náklad a může se jet. Stavebnice je kompatibilní s jinými světovými stavebnicemi (např. Lego Duplo, Mega Bloks atd). Stavebnice přináší zábavu dětem na dlouhé hodiny.


Unico Plus pre-school vláček
365 Kč

Novinka

Vláček už přijíždí, tak nasedat a jede se na výlet. Stavebnice je kompatibilní s jinými světovými stavebnicemi (např. Lego Duplo, Mega Bloks atd). Stavebnice přináší zábavu dětem na dlouhé hodiny.


Unico Plus vláček divoký západ
905 Kč

Novinka

Postavte si spolu s dětmi motorový vláček a vydej se na dlouhou projíždku. Stavebnice se spoustou kostiček se výborně hodí pro začínající stavitele, kteří s ní mohou strávit spoustu zábavných chvil.


Unico Safari grande
636 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vypravte se na safari za oblíbenými zvířátky. Můžete se svést na prohlídku i safari busem, který řídí malý opičák. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Plus vlakové nádraží
875 Kč

Novinka

Postavte velké nádraží které má čekárnu, prodejnu lístků i průvodčího. Pozor, za chvíli už přijede vlak, nezapomeňte zavazadla. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Maximilian families škola - rozbaleno-23%
989 Kč

756 Kč

Akce

Usedněte do školních lavic Maximilian families školy spolu s Dalmatinkem, Méďou a Ovečkou. Naučte se počítat a psát, paní učitelka Králíčková nám vše vysvětlí. Postavte třídu s tabulí, lavicemi a učebními pomůckami.


Unico Zmrzlinový box
389 Kč

Ve zmrzlinovém boxu stavebnice Unico Cup Cake si najde každý to své. Pospěšte si všichni do cukrárny na rohu. Mají tam lahodné zmrzlinky, ovocné džusíky a všechno možné co nás osvěží v letních dnech.


Unico Koleje

Unico Koleje

Hodnocení: 5
159 Kč

Skvělá dětská stavebnice koleje řady Unico, kde si můžete rozšířit své nádraží a přilehlé drýhy. V balení naleznete 12 dílků rovných i zatočených kolejí. Děti tak mohou postavit vlastní vláčkosráhu.


Unico Ambulance

Unico Ambulance

Hodnocení: 5
275 Kč

Pozor na houkající sanitku projíždějící městem za vážným případem. Naložte zraněného na nosítka a honem zpět do nejbližší nemocnice. Pomozte doktorům zachraňovat životy.


Unico Basic Stavebnice

Unico Basic Stavebnice

Hodnocení: 5
439 Kč

399 Kč

Kreativní stavebnice plná možností od značky Unico. Plno barevných kostiček různých velikostí přímo vybízí ke kreativnímu stavění.


Unico Truhla s kostkami

Unico Truhla s kostkami

Hodnocení: 4,5
419 Kč

379 Kč

Stavebnice plná možností, stavte cokoliv vás napadne. Kostičky různých tvarů jsou uložené v praktickém boxu. Otevřete svou mysl novým, kreativním nápadům.


Unico Box s kostkami

Unico Box s kostkami

Hodnocení: 5
699 Kč

619 Kč

Pojďme si stavět co nás napadne se stavebnicí Unico plus maxi. Stavba velkého hradu z větších kostiček pro nejmenší děti. Vše je uloženo v praktickém plastovém boxíku. Víko boxu slouží jako podložka pro stavění.


Unico Velký box s kostkami Hello Kitty
679 Kč

479 Kč

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus od italského výrobce s motivem populární Hello Kitty v praktickém kyblíčku s víkem, které lze použít jako podložku na stavění. V balení naleznete 104 kostiček.


Unico Stavebnice 150ks

Unico Stavebnice 150ks

Hodnocení: 5
799 Kč

669 Kč

Skvělá dětská stavebnice řady Unico Plus MAXI od italského výrobce je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Pojďme si stavět co nás napadne. Stavba velkého hradu z větších kostiček pro opravdu nejmenší děti. Zábava na dlouhé hodiny.


Unico Basic Box s kostkami 50
265 Kč
259 Kč

Pocvičte si představivost s kostkami různých tvarů a barev. Kreativní dětská stavebnice Unico Plus v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Box hasiči
439 Kč

399 Kč

Stavebnice unico plus basic box hasiči. Na konci města vypukl velký požár. Rychle nasedat do hasícího vozu a spěchejme uhasit oheň. Vše uloženo v praktickém boxíku, který si můžete vzít kamkoliv sebou.


Unico Box s kostičkami 100 ks
519 Kč

479 Kč

Kreativní dětská stavebnice řady Unico, kde v balení naleznete 100 dílků. Všechny kostičky jsou zabaleny v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Box s kostičkami 120 ks
589 Kč

529 Kč

Oblíbená dětská stavebnice řady Unico, kde naleznete 120 kostiček. Vše je zabaleno v praktickém boxu, jehož víko může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Box s kostičkami 250 ks
1 179 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Krásná dětská stavebnice řady Unico, kde v balení naleznete 250 dílků. Všechny kostičky jsou zabaleny v praktickém boxu, jehož víko vám může sloužit jako podložka pro stavění. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Cars for kids - Parkoviště v boxíku
389 Kč

Nádherné parkoviště pro všechny čtyřkolové miláčky. Závora se právě otvírá, můžete vjet do garáže a zaparkovat své veselé autíčko, které děti zaujme veselým výrazem. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.


Unico Castles - Středověká pevnost
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Dobrodružství s rytíři na koních může začít. Musíme uhlídat královský poklad proti zbrojnošům. Kreativní stavebnice Unico pomáhá rozvíjet představivost a jemnou motoriku malých dětí.


Unico Country Farma - Malý statek
419 Kč

379 Kč

Farmář už přijíždí ve svém traktůrku, Musíme sklidit seno, které přivezl koníček a prasátkům dát novou vodu. Postavte si na venkově farmu a starejte se o všechny její obyvatele.


Unico Hello Kitty - Karavan
619 Kč

579 Kč

Vezměte Hello Kitty a její kamarády na výlet karavanem. Moderní kempování s Hello Kitty si ještě užijete! Zabalte vše potřebné na cestu a nasedat., medvídek bude řídit.


Unico Hello Kitty - Koupaliště
849 Kč

799 Kč

Pojďte s Hello Kitty do bazénu zaplavat si, zaskákat nebo jen tak odpočívat pod slunečníkem, či pod stínem palmy. Stavebnice plná možností, vytvořte si svět podle svých představ.


Unico Hello Kitty Princess Velký zámek
1 469 Kč
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Princezna Hello Kitty a její přátelé tě zvou na prohlídku pohádkového zámečku s věžičkou. Přidejte se k princezně na odpolední dýchánek uspořádaný na zámecké zahradě.


Unico Hello Kitty - Škola
859 Kč

799 Kč

I malá Hello Kitty se musí učit, tak nasedněte do školního autobusu za chvíli bude zvonit! V barevné třídě plné lavic a učebnic se bude Hello Kitty a jejím kamarádům jistě líbit.


Unico Maximilian families grandhotel
2 249 Kč

2 149 Kč
+ doprava zdarma

Zajedeme si odpočinout do krásného hotelu Maximilian families. Velký hotel nám nabízí spoustu zábavy, již nás čekají rodinky králíčků a medvídků. Odpoledne si můžeme zajít na hotelovou zahrádku a dát si spoustu dobrot pod slunečníkem.


Unico Maximilian families hřiště
929 Kč

849 Kč

Hřiště v Maximilian families pro všechny kamarády Dalmatinků je plné možností. Pohoupejte se spolu s Puntíkem a Tečku, nebo se sklouzněte na dlouhé skluzavce. Na tomto hřišti vás čeká plno zábavy.


Unico Maximilian families škola
989 Kč

929 Kč

Usedněte do školních lavic Maximilian families školy spolu s Dalmatinkem, Méďou a Ovečkou. Naučte se počítat a psát, paní učitelka Králíčková nám vše vysvětlí. Postavte třídu s tabulí, lavicemi a učebními pomůckami.


Unico Maximilian families supermarket
579 Kč

461 Kč

Dojděme společně s našimi kamarády mamince na nákup do supermarketu Maximilian families. Malý obchůdek na náměstí na nás již čeká. Pojďme společně na nákup s medvídkem, myškou a králíčkem.