Plavecké brýle

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží plavecké brýle. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie plavecké brýle doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie plavecké brýle nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce plavecké brýle či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

-20%
Saeko S27-PK
3x

Saeko S27-PK

249 Kč
199 Kč
Akce

Saeko 27 jsou dětské plavecké brýle pro 2–6leté plavce a plavkyně. Brýle splňují bezpečnostní požadavky pro děti a batolata. UV ochranný faktor, polykarbonátová skla s protimlžnou vrstvou.

Od prodejce MALL
Aqua Sphere Brýle plavecké KAIMAN EXO SMALL Aquasphere, čirý-světle modrá/bílá

Aqua Sphere Brýle plavecké KAIMAN EXO SMALL Aquasphere

570 Kč

Kaiman Exo je další vývojový článek nejprodávanějších plaveckých brýlí. Brýle Kaiman Exo Small jsou rozměrově upraveny výhradně pro děti a jsou vyvedeny ve svěžích barvách bez ústupků v kvalitě, kterou očekáváte od výrobků společnosti Aqua Sphere.

Partner: Diveland
Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror Black/Chrome

Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror

1 499 Kč

Zrcadlové závodní plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti a 3D těsnění. Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror mají v balení 3 nosníky.

Od prodejce MALL
Speedo Juniorské brýle Rift, modrá
1x

Speedo Juniorské brýle Rift

549 Kč

Plavecké brýle vhodné pro děti od 6 do 14 let. Speedo Rift Junior jsou opatřeny technologií hlubokého těsnění Biofuse a upravitelnou délkou pásku. Speciální úprava proti zamlžení a UV filtr vaším nejmenším zaručují bezpečné radovánky ve vodě i na pláži.

Od prodejce MALL
Speedo Rift Junior Purple/Blue

Speedo Rift Junior

549 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětské plavecké brýle disponují technologií BioFUSE, která zajišťuje minimální zatékání do brýlí. Jsou vhodné pro děti od 6 do 14 let a mrgonomické silikonové těsnění pro maximální komfort. Speedo Rift Junior mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapure
7x

Speedo Aquapure

689 Kč

Stylové plavecké brýle. Speedo Aquapure se chlubí technologii IQ Fit, které se vyznačuje speciálně tvarovaným těsněním kopírujícím tvar očnicových oblouků. Brýle disponují filtrem škodlivého UV záření a úpravou skel Anti-fog.

Od prodejce MALL
Speedo Futura Classic Clear/Blue
4x

Speedo Futura Classic

419 Kč

Kvalitní pánské plavecké brýle. Speedo Futura Classic jsou vybaveny pružným rámečkem, díky kterému se skvěle přizpůsobí vašemu obličeji. Brýle poskytují široký zorný úhel pro lepší přehled o dění okolo vás.

Od prodejce MALL
Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper
1x

Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper

1 149 Kč

Závodní plavecké brýle Fastskin Spedsocket 2 od oblíbené značky Speedo mají nízký profil, který se postará o minimální odpor vody. Samozřejmostí jsou antifogová skla a UV filtr.

Od prodejce MALL
Speedo Hydropulse Clear/Blue
2x

Speedo Hydropulse Clear/Blue

499 Kč

Plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je dvojitý pevný silikonový pásek se sponou pro snadné nastavení. Jsou vhodné do vnitřních i venkovních bazénů. Speedo Hydropulse Clear/Blue mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapulse Pro Mirror Grey/Silver

Speedo Aquapulse Pro Mirror

949 Kč

Plavecké brýle disponují zrcadlovými skly a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je 3D těsnění zajišťující perfektní utěsnění a nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti. Speedo Aquapulse Pro Mirror mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plavecké brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plavecké brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plavecké brýle akce.