Plavecké brýle pro dospělé

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží plavecké brýle pro dospělé. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie plavecké brýle pro dospělé doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie plavecké brýle pro dospělé nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce plavecké brýle pro dospělé či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Saeko K9-TR/BL

Saeko K9-TR/BL

599 Kč
529 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Saeko K9 jsou plavecké brýle vhodné k vodním sportům díky perfektnímu tvaru brýlí a velkým sklům pro maximální zorné pole. Měkké hypoalergenní silikonové části pro maximální pohodlí.

Od prodejce MALL
Swans SR-2N Blue
2x

Swans SR-2N

519 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké brýle Swans SR-2N, poskytují UV a protimlžící ochranu, obsahují 4 velikosti výměnných nosníků a jsou vhodné pro závodní i rekreační plavání. Brýle jsou vyrobené v Japonsku.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapure
7x

Speedo Aquapure

689 Kč

Stylové plavecké brýle. Speedo Aquapure se chlubí technologii IQ Fit, které se vyznačuje speciálně tvarovaným těsněním kopírujícím tvar očnicových oblouků. Brýle disponují filtrem škodlivého UV záření a úpravou skel Anti-fog.

Od prodejce MALL
-33%
Saeko S14-BL

Saeko S14-BL

299 Kč
199 Kč

Saeko S14 jsou závodní plavecké brýle s nízkým profilem konstrukce. Díky tomu snižuje odpor vody a zlepšuje periferní vidění. V balení nechybí ani vyměnitelné nosní můstky.

Od prodejce MALL
Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror Black/Chrome

Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror

1 499 Kč

Zrcadlové závodní plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti a 3D těsnění. Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror mají v balení 3 nosníky.

Od prodejce MALL
Speedo Futura Classic Clear/Blue
4x

Speedo Futura Classic

419 Kč

Kvalitní pánské plavecké brýle. Speedo Futura Classic jsou vybaveny pružným rámečkem, díky kterému se skvěle přizpůsobí vašemu obličeji. Brýle poskytují široký zorný úhel pro lepší přehled o dění okolo vás.

Od prodejce MALL
Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper
1x

Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper

1 149 Kč

Závodní plavecké brýle Fastskin Spedsocket 2 od oblíbené značky Speedo mají nízký profil, který se postará o minimální odpor vody. Samozřejmostí jsou antifogová skla a UV filtr.

Od prodejce MALL
Speedo Hydropulse Clear/Blue
2x

Speedo Hydropulse Clear/Blue

499 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je dvojitý pevný silikonový pásek se sponou pro snadné nastavení. Jsou vhodné do vnitřních i venkovních bazénů. Speedo Hydropulse Clear/Blue mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapulse Pro Mirror Grey/Silver

Speedo Aquapulse Pro Mirror

949 Kč

Plavecké brýle disponují zrcadlovými skly a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je 3D těsnění zajišťující perfektní utěsnění a nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti. Speedo Aquapulse Pro Mirror mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Aquapulse Pro Grey/Smoke

Speedo Aquapulse Pro

799 Kč
779 Kč

Plavecké brýle disponují skly s protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je 3D těsnění zajišťující perfektní utěsnění a nastavitelný očíslovaný pásek pro snadnou úpravu velikosti. Speedo Aquapulse Pro mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Speedo Futura Biofuse Flexiseal White

Speedo Futura Biofuse Flexiseal

649 Kč

Plavecké brýle disponují skly se širokým zorným polem a protizamlžovací úpravou Antifog. Součástí je klip po stranách pro snadné nastavení délky pásku. Speedo Futura Biofuse Flexiseal mají filtr se 100% ochranou proti UV záření.

Od prodejce MALL
Saeko Plavecké brýle S71 UV BK/BK Phoenix
4x

Saeko Plavecké brýle S71 UV Phoenix

390 Kč
359 Kč

Plavecké brýle disponují Antifog vrstvou, která zamezuje zamlžování skel. Ty mají zakřivený tvar pro zlepšení periferního vidění. Jsou opatřeny duálním silikonovým páskem pro jisté uchycení. Saeko Plavecké brýle S71 UV Phoenix jsou vhodné pro závodní účely.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plavecké brýle pro dospělé.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plavecké brýle pro dospělé výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plavecké brýle pro dospělé akce.