Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100079429781

Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 XB NEW čirý zorník modrá

Aqua Sphere Dětské plavecké brýle SEAL KID 2 XB NEW čirý zorník modrá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Inovovaný model plaveckých brýlí pro malé vodní dobrodruhy do krytých bazénů, ale i pro veškeré vodní aktivity. Celý popis
590 Kč
Prodává Agama PRO
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
590 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

16.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
16.8.2022 - 17.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nejprodávanější plavecké brýle SEAL KID 2 nyní v novém inovovaném designu. Dětské brýle na plavání SEAL KID 2 XB v novém kabátku jsou vhodné od 3–4 let do 7–10 let. Vždy záleží na velikosti obličeje vašich dětí.

Mezi velkou výhodu patří, že dětské brýle dobře drží na obličeji, poskytují skvělý výhled a navíc mají dělený dvojitý silikonový pásek za hlavu, který lze snadno upravovat pomocí nových reflexních přezek.

Tyto inovované brýle na plavání pro děti mají inovované technologie. Silikonová lícnice z jemného Softerilu tak ještě lépe těsní a lépe rozprostírá tlak, díky tomu jsou brýle ro malé plavce pohodlnější. V dětských brýlích na plavání přibyly antitorzní vložky, které jsou flexibilní a zajišťují stálost. Zároveň se díky těmto inovacím nedeformují. SELA KID 2 XB mají díky novým technologiím delší životnost.

Dětské brýle na plavání do bazénu poskytují malým dobrodruhům co nejlepší možný výhled díky patentovaným zahnutým zorníkům v prostorách se slabším osvětlením. Ideální jsou tedy do krytých bazénů. Zorníky poskytují zorné pole 180° a jsou vyrobeny z Plexisolu.

Brýle pro děti na plavání v krytých bazénech jsou již z výroby ošetřeny z vnitřní strany vrstvou proti mlžení a z vnější strany proti poškrábání. Samozřejmě poskytují malým plavcům 100 % UVA/B ochranu.