Speedo Silicon Moulded cap grey
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní plavecká čepice. Speedo Silicon Moulded Cap Grey je klasická plavecká čepice ze 100% silikonu. Její ergonomický design a odolný materiál zaručují, že padne každému a je šetrná k vlasům.


Speedo Silicon Moulded cap black
199 Kč

Kvalitní plavecká čepice. Speedo Silicon Moulded Cap Black je klasická plavecká čepice ze 100% silikonu. Její ergonomický design a odolný materiál zaručují, že padne každému a je šetrná k vlasům.


Speedo Junior Slogan Cap
289 Kč

Juniorská plavecká čepice se snadno nasazuje a je vhodná pro každého díky své univerzální velikosti. Vyrobena z vysoce odolného silikonu. Speedo Junior Slogan Cap je praktická, pohodlná a se zajímavým designem.


Speedo Long Hair Cap
249 Kč

Dámská plavecká čepice. Speedo Long Hair Cap je vyrobena z příjemného odolného silikonu, který ochrání vaše vlasy před účinky agresivního chloru. Čepice je univerzální velikosti a pojme i velmi narostlé vlasy.


Speedo Pace Cap
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čepice na plavání z nylonu napomáhá vytvářet hladký povrch a snižovat odpor vody. Je velmi lehká a rychleschnoucí. Speedo Pace Cap je vhodná k pravidelným tréninkům.


Swans SA-10
240 Kč

Závodní plavecká čepice Swans SA-10, je ergonomicky tvarovaný pro co nejnižší odpor vody. Je vyrobena z kvalitního silikonu a je schválena organizací Fina pro použití na mezinárodních závodech.


Swans SA-7
290 Kč
280 Kč

Plavecká čepice od japonské značky Swans SA-7 je vyrobena z kvalitního silikonu v univerzální velikosti. Čepice skvěle sedne a vaše vlasy zůstanou suché.