Speedo Silicon Moulded cap black
199 Kč

Kvalitní plavecká čepice. Speedo Silicon Moulded Cap Black je klasická plavecká čepice ze 100% silikonu. Její ergonomický design a odolný materiál zaručují, že padne každému a je šetrná k vlasům.

Speedo Silicon Moulded cap grey
199 Kč

Kvalitní plavecká čepice. Speedo Silicon Moulded Cap Grey je klasická plavecká čepice ze 100% silikonu. Její ergonomický design a odolný materiál zaručují, že padne každému a je šetrná k vlasům.

Speedo Long Hair Cap

Speedo Long Hair Cap

Hodnocení: 5
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská plavecká čepice. Speedo Long Hair Cap je vyrobena z příjemného odolného silikonu, který ochrání vaše vlasy před účinky agresivního chloru. Čepice je univerzální velikosti a pojme i velmi narostlé vlasy.

Speedo Pace Cap
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čepice na plavání z nylonu napomáhá vytvářet hladký povrch a snižovat odpor vody. Je velmi lehká a rychleschnoucí. Speedo Pace Cap je vhodná k pravidelným tréninkům.

Speedo Junior Slogan Cap
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Juniorská plavecká čepice se snadno nasazuje a je vhodná pro každého díky své univerzální velikosti. Vyrobena z vysoce odolného silikonu. Speedo Junior Slogan Cap je praktická, pohodlná a se zajímavým designem.

ARENA Bonnet Silicone Cap Black
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlná plavecká čepice ARENA Bonnet Silicone Cap Black má unikátní design3D bublinami a poskytuje vysokou úroveň komfortu a to i pro dlouhé vlasy.

Swans SA-7

Swans SA-7

Hodnocení: 5
290 Kč 279 Kč

Plavecká čepice od japonské značky Swans SA-7 je vyrobena z kvalitního silikonu v univerzální velikosti. Čepice skvěle sedne a vaše vlasy zůstanou suché.

Swans SA-10
239 Kč

Závodní plavecká čepice Swans SA-10, je ergonomicky tvarovaný pro co nejnižší odpor vody. Je vyrobena z kvalitního silikonu a je schválena organizací Fina pro použití na mezinárodních závodech.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: