Aqua Wave Apeli-33%

Aqua Wave Apeli

Hodnocení: 5
299 Kč 199 Kč

Výprodej

Pánské plavky s vnitřní podšívkou Aquawave Apeli uspokojí každého plavce. Materiál použitý pro jejich výrobu je pevný a odolný vůči poškození. Dokonale se přizpůsobují tělu a poskytují uživateli pohodlí. Elastický materiál neomezuje v pohybu a dokonale zvýrazňuje postavu.

Aqua Wave Campis-43%

Aqua Wave Campis

Hodnocení: 5
709 Kč 399 Kč

Výprodej

Pánské plavky Aquawave Campis v moderní designu. Materiál použitý pro jejich výrobu je pevný a odolný vůči poškození. Dokonale se přizpůsobují tělu a poskytují uživateli pohodlí. Elastický materiál neomezuje v pohybu a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky mají vnitřní podšívku.

Aqua Wave Shadow Stripes-37%

Aqua Wave Shadow Stripes

Hodnocení: 5
479 Kč 299 Kč

Akce

Pánské plavecké kraťasy Aquawave Shadow Stripes v moderní designu. Materiál použitý pro jejich výrobu je pevný a odolný vůči poškození. Dokonale se přizpůsobují tělu a poskytují pohodlí. Elastický materiál neomezuje v pohybu a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky mají vnitřní podšívku.

Aqua Wave Consel-48%
769 Kč 399 Kč

Akce

Pánské plavecké šortky Aquawave Consel v moderní designu. Materiál použitý pro jejich výrobu je pevný a odolný vůči poškození. Dokonale se přizpůsobují tělu a poskytují pohodlí. Elastický materiál neomezuje v pohybu a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky mají vnitřní podšívku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Koupací a plavecké kraťasy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Koupací a plavecké kraťasy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Koupací a plavecké kraťasy akce.