Master monoploutev Mermaid růžová

Master monoploutev Mermaid růžová

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Monoploutev MASTER Mermaid je skutečným hitem mezi dětmi. Zábavná pomůcka k plavání pro mladé začínající i pokročilé plavce, která naučí děti vyváženému „delfínímu“ kopu. Celý popis
690 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera MASTER SPORT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100028919556

Popis

Monoploutev MASTER Mermaid je skutečným hitem mezi dětmi díky tomu, že se v poslední letech se stává „mermaiding“ stále populárnější. Obstará zábavu na dlouhé hodiny, jak u Vás v bazénu, tak na dovolené u moře. Zábavná pomůcka k plavání pro mladé začínající i pokročilé plavce. Monoploutev naučí děti vyváženému „delfínímu“ kopu. Dodá dětem potřebné sebevědomí při pohybu pod vodou. Ploutev má velmi pohodlný a flexibilní prostor na chodidla z měkkého silikonu, díky kterému při pohybu ploutev netlačí. Otvory v oblasti palců vypouští vodu ven pro lepší pohyb ve vodě, taktéž zabraňují podtlaku při sundávání ploutví z nohou.

Chodidla jsou od sebe v botce odděleny gumovou přepážkou, díky které o sebe nohy nedřou klouby. Nohy lze v ploutvích přichytit pevným mírně strečovým páskem, jenž lze individuálně nastavit po obou stranách. Díky protiskluzové úpravě spodní části monoploutve se děti mohou bezpečně pohybovat i na dně vody nebo v jejím okolí.

Technická data:

  • vhodné pro velikost nohy dle číslování EU 28–36
  • v barvách pro dívky i chlapce

Váha zboží: 0.3 kg