Aqua Sphere Ploutve AlphaFins Aquasphere, M (41-44)

Aqua Sphere Ploutve AlphaFins Aquasphere, M (41-44)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ploutve Alphafins obepínají nohy pro vynikající fitnes procvičení střední a spodní části těla a zároveň zlepšují Váš záběr při kopu. Celý popis
Partner: Diveland
780 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
747 Kč

Již se neprodává

Zboží partnera Diveland

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100053323676

Popis

AlphaFins

Zbrusu nové ploutve Alphafins unikátní technologie obepínají nohy pro vynikající procvičení střední a spodní části těla a zároveň zlepšují Váš záběr při kopu. Design pěnového materiálu EVA nejenže maximalizuje pohodlí, ale také ploutve nadnáší – už nikdy více se nebudete potápět pro ztracené ploutve! Velkou výhodou pro plavce je váha, která je o 70% menší než tradiční plavecké ploutve !

Poskytují oddělené procvičení nohou. Vztlak zlepšuje polohu nohou.Vodní kanálky poskytují stabilitu a maximální přenos síly kopu.Jednostranná levá a pravá ploutev s plnou podporou klenby.Vyrobeno z nenasákavého, velmi lehkého a pevného pěnového materiálu EVA, z kterého firma Aqua Sphere vyrábí i bazenové sandály.

Upozornění :

  • Rozsah tabulkové velikosti , např. L 44–45,5 , je spíše při dolní hranici 44–45. Toto platí u všech velikostí. Dodáváno pouze ve velikostech XS,S,M a L. Jiné velikosti není možné objednat !

Vynikající ploutve pro závodní plavání a tréninky, což již potvrdili mnozí plavci po prvních metrech.

Velikost: 

  • L(44–45,5)
  • M(41–44)
  • S(38–41)
  • XS(35–38)