Playmobil 9275 Hotel pro zvířátka Tlapka

Playmobil 9275 Hotel pro zvířátka Tlapka

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jedeš na dovolenou a nemůžeš si svého domácího mazlíčka vzít s sebou? Nevadí, ve zvířecím hotelu se bude váš pejsek, kočička, .. cítit jako doma. Celý popis
1 687 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Stavebnice-hry

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017619102

Popis

Jedeš na dovolenou a nemůžeš si svého domácího mazlíčka vzít s sebou? Nevadí, ve zvířecím hotelu se bude váš pejsek, kočička, .. cítit jako doma.

– Vnitřní a venkovní oblast jsou propojené kyvnými dveřmi pro zvířátka.
– Uvnitř budovy je vstupní část s policemi na doplňky pro zvířátka. Nad hlavními dveřmi jsou skladovací prostory pro krmivo.
– Recepce se nachází hned vedle kuchyně, v níž můžete připravovat jídlo nebo krmení a prát prádlo.
– Venku je houpačka a dvě boudy. Pejsci si tu mohou hrát a odpočívat.
– Na listu s nálepkami je dvanáct větších a čtyři menší otisky tlapek, kterými můžete podle libosti ozdobit zdi budovy a podlahu ve vstupní části.

Balení obsahuje: 2 figurky o velikosti 7,5 cm, figurka o velikosti 5,25 cm, figurky zvířátek, výběh se zvířecím hotelem, linku se dřezem, zabudovanou pračkou a počítačem a spoustu doplňků.

Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.