Revenium Nákupní taška NEJSEMTABU

Revenium Nákupní taška NEJSEMTABU

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Taška NEJSEMTABU vás podrží v každé situaci. S láskou ji pro vás navrhla grafická dílna printintin a ušili lidé se zdravotním postižením. Celý popis
349 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

24.9.2021 - 27.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Revenium, z.s.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019174553

Popis

Unese každý nákup a doplní váš outfit, ať už do města, nebo na pláž. Taška NEJSEMTABU vás podrží v každé situaci. S láskou ji pro vás navrhla grafická dílna printintin a ušili lidé se zdravotním postižením. Pojďme společně bořit tabu a šířit osvětu.

Příběh tašky:

Látkovou tašku NEJSEMTABU s originálně zpracovaným designem stomického sáčku navrhlo a nakreslilo dívčí trio z online autorského papírnictví printintin. Každá taška také při ručním šití zaměstnala osoby se zdravotním postižením. Unese tíhu osudu i extra těžkého nákupu díky kvalitní pevné bavlně. Navíc je uvnitř všitá malá kapsička, do které můžete celou tašku složit nebo vložit klíče a další malé předměty. Koupí této 100% české ručně vyráběné designovky šíříte skrze projekt NEJSEMTABU osvětu stomie a podporujete každodenní život stomiků – lidí s umělým vývodem. Děkujeme.

Design a grafika: printintin

Tašku Revenium, z. s., kolekce NEJSEMTABU vyrobilo: MYJÓMI, družstvo invalidů (zaměstnavatel zdravotně postižených).

Prodávající: Revenium, z. s.

Revenium, z .s., pomáhá lidem se zdravotním postižením šlápnout do pedálů, rozjet kariéru nebo podnikání, firmy a organizace učí, jak osoby se zdravotním postižením zaměstnávat ku prospěchu obou stran, vydává online magazín Inspirante.cz, který píšou rovněž lidé se zdravotním postižením. 

Na svou činnost si vydělává především prodejem unikátní kolekce produktů Lighthouse a výběrové kávy Naturpark 12, kterou praží ve vlastní pražírně v CHKO Kokořínsko. Samozřejmě, že jak na kolekci Lighthouse, NEJSEMTABU, tak na výrobě výběrové kávy se velkou měrou podílejí opět lidé se zdravotním postižením a znevýhodněním.