Postershop Plechová dóza s klipem Coca-Cola-36%
289 Kč 184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černá plechová dóza s motivem Coca Coly se zavírá pomocí klipu, čímž nádobu dobře utěsní. ideální ke skladování drobných předmětů nebo i potravin jako jsou těstoviny, vločky nebo cukr.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts-38%
309 Kč 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Retro plechová dóza s motivem kávy je ideální pro uchovávání zrnek vaší oblíbené kávy. Své uplatnění však nalezne i kdekoliv jinde. Uskladní jakékoliv drobné předměty i potraviny.

Postershop Plechová dóza s klipem Coffee-40%
309 Kč 184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Retro plechová dóza s klipem s motivem kávy je ideální pro uchovávání zrnek vaší oblíbené kávy. Své uplatnění však nalezne i kdekoliv jinde. Uskladní jakékoliv drobné předměty i potraviny.

Postershop Plechová dóza plochá - Vespa-24%
249 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová dóza plochá – Vespa je stylovým doplňkem každé domácnosti i garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitního plechu s logem Vespa na víku a drobnými ilustracemi skútrů po stranách. Vhodná k uskladnění nejrůznějších drobných předmětů.

Postershop Plechová dóza s klipem BMW Drivers Only-36%
289 Kč 184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová dóza BMW v modro-bílém provedení potěší všechny příznivce této německé značky. Víko je opatřeno klipem, díky kterému se skladovaný obsah při pádu nevysype. Skvěle poslouží k uložení nejrůznějších drobností a zorganizování garáže, pracovny, ale i spíže.

Postershop Retro dóza plochá Harley-Davidson 23x16x7cm-40%
319 Kč 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Retro plechová dóza o rozměrech 23×16×7cm z kvalitního materiálu s uzavíratelným víkem. Povrch je potištěn kvalitním matným potiskem Harley-Davidson a povrch je prolisován do 3D.

Postershop Plechová dóza s klipem - Nut Mix-25%
239 Kč 177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všechny milovníky oříšků potěší Postershop Plechová dóza s klipem – Nut Mix, která je naprosto ideální na skladování této zdravé pochoutky. Tato stylová dóza nadchne originálním designem i kvalitním zpracováním. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem a vyvedena je v rozměru 18 × 11 cm.

Postershop Plechová dóza s klipem - John Deere (Diamond Plate)-25%
239 Kč 177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte-li ve svém okolí milovníka zemědělských strojů, určitě jej potěší plechová dóza s klipem – John Deere (Diamond Plate) značky Postershop. Tato dóza je zdobena známým logem značky John Deere a kromě originálního designu nabízí i kvalitní zpracování. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem.

Postershop Plechová dóza L - Super Color-30%
249 Kč 174 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postershop Plechová dóza L – Super Color poslouží ke skladování nejrůznějších věcí a potěší originálním designem. Tato dóza o objemu 3 litry je vyrobena z kvalitního robustního plechu a motiv, který ji zdobí, je do ní prolisován, čímž vytváří 3D efekt. Uzavírání dózy je řešeno víčkem.

Postershop Retro dóza XL Cats and Kittens 8x19x26cm-37%
360 Kč 225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Matná retro dóza vhodná třeba na krmení pro kočky. Odložit ale do ní lze cokoliv. Rozměr dózy je 8×19×26cm a potisk je prolisován a je 3D. Použité materiály jsou velice kvalitní, tudíž vám bude dělat společnost po mnoho let.

Postershop Retro dóza XL Dogs and Puppies 8x19x26cm-37%
359 Kč 225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Matná retro dóza vhodná třeba na krmení pro psy. Odložit ale do ní lze cokoliv. Rozměr dózy je 8×19×26cm a potisk je prolisován a je 3D. Použité materiály jsou velice kvalitní, tudíž vám bude dělat společnost po mnoho let.

Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
320 Kč 249 Kč

Nízká dóza obdélníkového půdorysu je vyrobena z plechu a je opatřena víkem, které chrání obsah před prachem a jinými nečistotami. Ideální pro uchování vašich drobností či jako praktický dárek.

Postershop Plechová dóza s klipem - VW Bulli (Let's Get Lost)
239 Kč 185 Kč

Plechová dóza s klipem Postershop VW Bulli (Let's Get Lost) udělá radost každému milovníkovi legendárních „VW busíků“. Tato dóza je vyrobena z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno klipem, díky čemuž ji lze využít na skladování nejrůznějších věcí v domácnosti, v garáži i v dílně.

Postershop Plechová dóza s klipem - Coffee Beans
239 Kč 185 Kč

Postershop Plechová dóza s klipem – Coffee Beans je díky svému designu ideální na skladování kávy. Tato stylová dóza o rozměru 18 × 11 cm potěší nejen vzhledem, ale i kvalitním zpracováním. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem.

Postershop Plechová dóza XL Good Morning
349 Kč 279 Kč

Retro plechová dóza s motivem Good Morning je ideální pro uchovávání vašich oblíbených cereálií. Své uplatnění však nalezne i kdekoliv jinde. Uskladní jakékoliv drobné předměty i potraviny.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: