Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová dóza plochá – Vespa je stylovým doplňkem každé domácnosti i garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitního plechu s logem Vespa na víku a drobnými ilustracemi skútrů po stranách. Vhodná k uskladnění nejrůznějších drobných předmětů.

Postershop Plechová dóza s klipem - Vespa (The Italian Classic)
249 Kč 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová dóza s motivem Vespa vyrobená z kvalitního materiálu s praktickým klipem od značky Postershop. Díky zajímavému potisku bude sloužit nejen jako vhodná nádoba na uskladnění potravin a jiných předmětů, ale také jako vkusná dekorace.

Postershop Plechová dóza s klipem Coca-Cola
289 Kč 256 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá plechová dóza s motivem Coca Coly se zavírá pomocí klipu, čímž nádobu dobře utěsní. ideální ke skladování drobných předmětů nebo i potravin jako jsou těstoviny, vločky nebo cukr.

Postershop Plechová dóza s klipem Strong Coffee Served Here
319 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová dóza v retro designu je opatřena klipem, díky čemuž lépe těsní. Uplatnění najde i ve vaší kuchyni, ať už jako nádoba na kávu, cukr, či jiné drobnosti.

Postershop Plechová dóza s klipem BMW Drivers Only
289 Kč 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová dóza BMW v modro-bílém provedení potěší všechny příznivce této německé značky. Víko je opatřeno klipem, díky kterému se skladovaný obsah při pádu nevysype. Skvěle poslouží k uložení nejrůznějších drobností a zorganizování garáže, pracovny, ale i spíže.

Postershop Plechová dóza s klipem - VW Bulli (Let's Get Lost)
244 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová dóza s klipem Postershop VW Bulli (Let's Get Lost) udělá radost každému milovníkovi legendárních „VW busíků“. Tato dóza je vyrobena z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno klipem, díky čemuž ji lze využít na skladování nejrůznějších věcí v domácnosti, v garáži i v dílně.

Postershop Plechová dóza s klipem - Nut Mix
244 Kč

Všechny milovníky oříšků potěší Postershop Plechová dóza s klipem – Nut Mix, která je naprosto ideální na skladování této zdravé pochoutky. Tato stylová dóza nadchne originálním designem i kvalitním zpracováním. Vyrobena je z robustního kovového plechu, který je zárukou vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Její uzavírání je řešeno praktickým klipem a vyvedena je v rozměru 18 × 11 cm.

KARE Dekorativní box Chameleon 20cm
2 419 Kč 1 790 Kč

Potřebujete uložit šperky a líbí se vám originální dekorace? Dekorativní Box Chameleon je vyroben z polyresinu, který je odolný proti poškození. Zlatý chameleon bude pozorně hlídat vaše poklady ukryté v tajuplné dóze.

KARE Box Texas Small
1 999 Kč 1 599 Kč

Malá krabička Texas je originální dekorací s úložným prostorem pro vaše cennosti, vzpomínkové předměty či klíče a další drobnosti.

KARE Dekorativní box Malachite
1 499 Kč 1 199 Kč

Krásný dekorativní box Malachite je určen na uchovávání maličkostí. Můžete do něj ukrýt své šperky nebo jiné malé poklady. Ozdobná krabička v barvě malachitu je vyrobena z ručně malovaného porcelánu.