Huggies Pants 3 (6-11 kg) Jumbo 176 ks (4x44 ks) - Měsíční balení

Huggies Pants 3 (6-11 kg) Jumbo 176 ks (4x44 ks) - Měsíční balení

MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na všechny plenky a vlhčené ubrousky značky Huggies s kódem MDL71CZ13 (platí od 12. 7. do 25. 7. 2021 nebo do vyprodání zásob)!
Měsíc přebalování za super cenu. Plenkové kalhotky pro děti vážící 6–11 kg. Jsou alternativou k standardním jednorázovým plenám.
Celý popis
1 102 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
6,26 Kč/ks
Od prodejce MALL

Skladem 3 kusy

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1354592

Popis

Dry Touch vrstva, kterou plenkové kalhotky Huggies Pants obsahují,  absorbuje vlhkost během několika vteřin a udržuje pokožku v suchu po celý den a noc. Mají měkký pružný pás, který se vždy přizpůsobí měnícímu se dětskému bříšku. Měkké elastické manžetky kolem nožiček zajistí extra ochranu proti protečení, jemně přiléhají a dítko neomezují. Plenkové kalhotky zkrátka skvěle padnou po celém obvodě. Indikátor vlhkosti změní barvu, pokud je plenka mokrá, nicméně měkké materiály s mikropóry odvádějí vlhkost a pokožka zůstane v suchu a  může dýchat. Oblékají se velmi jednoduše – jako opravdové spodní prádlo. Ještě snadněji se svlékají – boky se jednoduše roztrhnou. Snadná likvidace – plenka se sroluje a zajistí upevňující páskou. Plenkové kalhotky, jsou alternativou k standardním jednorázovým plenám.  Vhodné též při přechodu z plenek na nočník.