Annemarie Börlind 2-fázový hyaluronový shake (2-phase Hyaluronan Shake) 50 ml

Annemarie Börlind 2-fázový hyaluronový shake (2-phase Hyaluronan Shake) 50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
HYDRATUJE. OMLAZUJE. REGENERUJE. Přírodní dvoufázové sérum s obsahem unikátní botanické kyseliny hyaluronové od přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je vhodné pro nedostatečně hydratovanou pokožku. Hydratuje, regeneruje a omlazuje pokožku. Celý popis
546 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Vivantis

Již se neprodává

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051328319

Popis

HYDRATUJE. OMLAZUJE. REGENERUJE.

Přírodní dvoufázové sérum s obsahem unikátní botanické kyseliny hyaluronové od přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND je vhodné pro nedostatečně hydratovanou pokožku. Hydratuje, regeneruje a omlazuje pokožku. Stimuluje v ní vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové, vyplňuje jemné linie a vrásky, váže obrovské množství vody v kůži a chrání ji před ztrátou vlhkosti.

  • Intenzivně hydratuje pokožku a chrání ji před ztrátou vlhkosti
  • Stimuluje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži
  • Vypíná jemné linie a vrásky

Tento kosmetický přípravek má příjemnou vůni, do které se ihned zamilujete a lehkou konzistenci, (voda / jemný olej), která se rychle vstřebává. Zanechává pleť vypnutou a „napijte“ vlhkostí a vitalitou.

Jak používat:

Dvoufázový hyaluronový shake nanášejte ráno a večer na očištěnou pokožku. V případě potřeby následně aplikujte denní nebo noční krém podle typu pleti. Kosmetický přípravek před každým použitím dobře protřepejte, aby se obě fáze dobře promíchaly.

Doporučujeme ho kombinovat s linií Aquanature System Hydro od přírodní kosmetiky Annemarie BÖRLIND určenou pro nedostatečně hydratovanou pokožku. Toto přírodní dvoufázové sérum může při systematické péči s linií Aquanature nahradit Hydratační sérum Aquanature System Hydro. Kosmetický přípravek je oblíbený i u mužů.