Crescina Péče na podporu růstu vlasů pro muže stupeň 1300 Re-Growth 20 x 3,5 ml

Crescina Péče na podporu růstu vlasů pro muže stupeň 1300 Re-Growth 20 x 3,5 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek pro muže Crescina Re-Growth se soustředí na problém s řídnutím vlasů. Byl navržen k prevenci a ošetření řídnutí vlasů závislého na fyziologických přičinách. Označuje se stupněm 1300, což znamená že jsou ampule vhodné pro pokročilou fázi řídnutí vlasů. Celý popis
5 269 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
4 219 Kč
-19%
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100035338499

Popis

Přípravek pro muže Crescina Re-Growth se soustředí na problém s řídnutím vlasů. Byl navržen k prevenci a ošetření řídnutí vlasů závislého na fyziologických přičinách. Označuje se stupněm 1300, což znamená že jsou ampule vhodné pro pokročilou fázi řídnutí vlasů.

Základní složení přípravku Crescina Re-Growth chráněné švýcarským patentem (celkem 8 patentů) – se skládá ze dvou aminokyselin, cysteinu a lyzinu (základních složek vlasového keratinu) a speciálního růstového faktoru zvaného glykoprotein a vasodilatační složky v hydro alkoholovém vehikulu: množství testů účinnosti indikuje schopnost tohoto složení stimulovat přirozený růst vlasů působením na vlasové cibulky, které jsou stále aktivní nebo částečně neaktivní. Nemá žádný účinek na zcela atrofované vlasové folikuly.

Vlastnosti:

  • péče na podporu růstu vlasů,
  • určeno pro muže,
  • bojuje proti řídnutí vlasů,
  • stupeň 1300 – vhodné pro pokročilou fázi řídnutí,
  • 100% účinnost u testovaných jedinců.
Jak používat:

Jedna ampulka přípravku Crescina HFSC 100% obsahuje 3,5 ml a má být aplikována denně po dobu 5 dnů s následnou dvoudenní přestávkou bez aplikace (například prvních 5 dnů v týdnu). Jedna krabička obsahuje 20 ampulí na 1 měsíc ošetření (lze opakovat několik ročně).
Doporučuje se minimálně dvouměsíční kúra dvakrát ročně.

Doporučuje se aplikovat večer na čisté a suché vlasy linku po lince a zejména do oblastí, kde je problém nejpatrnější. Aplikace přípravku zanechává vlasy čisté, bez viditelných známek mastnoty. Pro zlepšení průniku přípravku jemně vmasírujte.

Balení:

20 ampulí po 3,5 ml.