Astrid Liftingový omlazující noční krém Active Lift 50 ml
115 Kč

104 Kč

Akce

Liftingový omlazující noční krém Active Lift viditelně redukuju vrásky obličeje a zpevňuje jeho kontury. Obsahuje přírodní aktivní látku ActiCell, která dodává pleti energii, zpevňuje ji, hydratuje, chrání a zachovává její mladistvý vzhled.


Astrid Liftingový omlazující denní krém OF 10 Active Lift 50 ml
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Liftingový omlazující denní krém OF 10 Active Lift viditelně redukuju vrásky obličeje a zpevňuje jeho kontury. Obsahuje přírodní aktivní látku ActiCell, která dodává pleti energii, zpevňuje ji, hydratuje, chrání a zachovává její mladistvý vzhled.


Astrid Hydratační rozjasňující denní krém OF10 Citylife Detox 50 ml
119 Kč

Denní krém dodává pleti potřebnou hydrataci, pleť vyživuje a eliminuje příznaky stárnutí. Obsahuje unikátní složku d-tox peptid, která působí jako antioxidant, ochranný štít proti volným radikálům a podporuje produkci kolagenu. Hýčkejte vaši pokožku každý den.


Astrid Obnovující rozjasňující noční krém Citylife Detox 50 ml
119 Kč

Obnovující noční krém dodává pleti potřebnou hydrataci, pleť přes noc regeneruje a eliminuje příznaky stárnutí. Obsahuje unikátní složku d-tox peptid, která působí jako antioxidant, ochranný štít proti volným radikálům a podporuje produkci kolagenu. Vaše pleť bude zářivá.


Astrid Výživný regenerační krém Nutri Moments
49 Kč

Výživný regenerační krém Nutri Moments je určený na obličej i tělo, vyživuje, hydratuje a regeneruje pokožku. Je určený pro všechny typy pleti a díky jojobovému oleji zlepšuje pružnost pokožky. Po použití bude vaše pokožka sametově jemná.


Astrid Zpevňující denní krém proti vráskám OF 10 Ultra Repair 50 ml
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zpevňující denní krém proti vráskám OF 10 Ultra Repair zlepšuje pevnost a pružnost pokožky a redukuje hluboké vrásky. Díky obsahu duo hyaluronového komplexu vyhlazuje vrchní vrstvu pokožky a ve spodních vrstvách pokožky zlepšuje její pružnost a elasticitu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: