Bione Cosmetics Noční pleťový krém Exclusive Q10 51 ml
95 Kč

Ultra tenký pleťový krém se zvýšeným obsahem koenzymu Q10, s hydratační složkou je určen pro všechny typy pleti. Unavené pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená. Koenzym Q10 posiluje buněčné dýchání a tím optimalizuje biochemické procesy v pokožce.

Bione Cosmetics Extra výživný pleťový krém Cannabis 51 ml
95 Kč

Extra výživný pleťový krém Cannabis je velmi rychle vstřebatelný, obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Tím dodává kosmetice unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.

Bione Cosmetics Pleťový krém pro celou rodinu Arganový olej + Karité 260 ml
74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pleťový krém pro celou rodinu Arganový olej + Karité je středně tučný, ochranný krém s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, s výživnou silou BIO arganového oleje, koenzymu Q10 a karité. Je doplněn o moderní aktivní koenzym Q10 se známou regenerační a protivráskovou aktivitou.

Bione Cosmetics Rozjasňující pleťový krém Rakytník 51 ml
95 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozjasňující pleťový krém s rakytníkem, minimem emulgátorů, s vysokým obsahem antioxidantů – inositolu a vitamínu E. Chrání před stárnutím pokožky a před vznikem vrásek vlivem volných kyslíkových radikálů a vlivem glykace bílkovin, kterou významně omezuje karnosin.

Bione Cosmetics Výživný krém na suchou a citlivou pleť Mandle 51 ml
95 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výživný krém Mandle je určen pro všechny typy suché, citlivé a smíšené pleti. Mandlový krém – se zvýšeným obsahem oleje ze sladkých mandlí a hydratační složkou. Unavené a suché pleti navrací tonus a lesk, pleť je vláčná, hydratovaná a vyživená.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: