Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml
119 Kč

Dermacol přináší jedinečné spojení hydratačního krému a make-upu. Lehoučká emulze se výborně vstřebává a zanechává na pleti příjemný vláčný pocit. Dodává pokožce přirozený a svěží vzhled. Vhodný pro všechny typy pleti.


Dermacol Denní krém proti vráskám (Lady Cream) 50 ml
99 Kč

Suchá pleť je velmi křehká, citlivá a náchylná k předčasné tvorbě vrásek. Krém s bohatší texturou je velmi příjemný a poskytne maximální komfort i té nejsusší pleti. Díky téměř 50% obsahu tukové složky poskytne okamžitou úlevu a zabraňuje nepříjemnému pocitu pnutí.


Dermacol Intenzivní liftingový krém BT Cell 50 ml
369 Kč

295 Kč
- 20 %

Akce

Jedinečný liftingový krém s koncentrovaným protivráskovým komplexem má výsledný účinek podobný jako po aplikaci injekcí botulotoxinu. Okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, již první den po aplikaci znatelný výsledek. Dlouhodobě zvyšuje pevnost, obnovuje plnost pleti a redukuje nerovnosti.


Dermacol Péče pro okamžité vyhlazení vrásek BT Cell Blur 50 ml
299 Kč

259 Kč

Akce

Revoluční péče jako náhrada botulotoxinových injekcí! Intenzivní liftingová péče s účinkem podobným jako po aplikaci botulotoxinu, poskytuje komplexní program pro korekci mimických vrásek, reguluje svalové kontrakce způsobené mimikou obličeje a uvolňuje mikronapětí.


Dermacol Intenzivní liftingová a remodelační péče BT Cell 30 ml
359 Kč

Jedinečná lehká textura s revolučním koncentrovaným protivráskovým komplexem má výsledný účinek podobný jako po aplikaci botulotoxinových a hyaluronových injekcí. Vypíná pleť, vyhlazuje nerovnosti a výrazové linie, vyplňuje vrásky a efektivně zabraňuje jejich vzniku.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: