La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream)
7 259 Kč
+ doprava zdarma

Krém urychluje regenerační proces pleti a prokazatelně zlepšuje její pevnost a obnovu. Proniká hluboko do pleti a zajišťuje důkladnou hydrataci. Udržuje v pleti potřebnou vlhkost, čímž pleť vyživuje. Složení krému napomáhá k důkladné výživě a mladistvému vzhledu pleti.

La Mer Tónovací krém SPF 30 (The Reparative Skin Tint) 40 ml
1 979 Kč

Tónovací krém La Mer SPF 30 okamžitě dodává pleti energii a podporuje její přirozený proces obnovy. Také zmírňuje viditelnost jemných linií, vrásek a pórů a propůjčuje pleti mladistvý a regenerovaný vzhled. Sjednocuje barevný tón pleti a chrání ji před UV zářením.

La Mer Lehký hydratační krém (Moisturizing Soft Lotion) 50 ml
6 005 Kč
+ doprava zdarma

Hydratační krém doplňuje potřebnou hydrataci vysušené pleti. Navrací dokonale komfortní pocit díky zajištění potřebné výživy. Navíc redukuje linky i vrásky, čímž dodá pleti mladistvý vzhled. Poskytne přesně to, co vaše pleť potřebuje a bude vás hýčkat.

La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream)
7 199 Kč
+ doprava zdarma

Nová formule a pokročilá technologie absorpce zajišťují dokonalou hydrataci pleti. Okamžitě zlepšuje vlhkost a to až o 70 % a také až od 65 % lépe vypíná pleť, čímž redukuje vrásky a linky. Vyživuje dehydratovanou pleť, které dodává tu nejlepší péči.

La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream)
6 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vlivem negativních činitelů je pleť náchylná ke ztrátě hydratace a zvyšování citlivosti. Gel pleť dokonale zklidňuje a dodává jí dlouhodobou hydrataci. Unikátní textura přináší stejnou péči jako krém, ale je lehká jako gel. Díky chladivému účinku dokonale vaši pleť osvěží.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: