Sesderma Depigmentační gel-krém Azelac RU (Depigmenting Gel Crem) 50 ml
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky nanotechnologii a depigmentačním složkám dokáže tento gel působit přímo v buňce odpovědné za pigmentaci kůže, a tak bojuje s původem skvrn, nejen s jejich projevy. Výsledkem je kůže bez skvrn s rovnoměrnějším a jasnějším tónem. .


Sesderma Hydratační gel na obličej a tělo Hidraloe (Aloe Gel) 250 ml
399 Kč

Hydratační gel na obličej a tělo Hidraloe hydratuje, osvěžuje, zklidňuje, zjemňuje a chrání pokožku. Jeho použití se doporučuje zejména po vystavení slunci a po zimních sportech. Je ideální pro holení a odstraňování chloupků, protože rychle uvolňuje pokožku a snižuje její zarudnutí.


Sesderma Liftingový krém pro suchou pleť Daeses (Lifting Cream) 50 ml
975 Kč

Intenzivně vyhlazující denní krém účinný proti vráskám zvyšuje pružnost a napětí pokožky a dodává tak efekt liftingu. Je určen zejména na suchou kůži – silný hydratační účinek a zralou kůži – zlepšení kontur obličeje a pružnosti pokožky. Má pro lidskou kůži neutrální pH 5,5.


Sesderma Regenerační krém pro suchou pleť Sesgen 32 (Cell Activating Cream) 50 ml
1 179 Kč

879 Kč
- 25 %

Akce

Poskytuje efekt dokonalé výživy, zvlhčení a vyhlazení struktury pokožky. Nachází známky stárnutí v DNA a stimuluje geny v regeneračním procesu. V důsledku působení séra je pokožka výrazně omlazena, známky únavy mizí, vrásky jsou vyhlazeny a pleť je jasnější. Dokonale vyrovnává texturu a barvu pleti.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: