Weleda Tělové mléko s bambuckým máslem (Skin Food Body Butter) 150 ml
369 Kč

Intenzivní péče a výživa i pro velmi suchou pokožku díky obsahu bambuckého másla. Dodává intenzivní péči a výživu i velmi suché pokožce. Přírodní složení s kakaovým a bambuckým máslem a s výtažky z měsíčku lékařského, violky trojbarevné a heřmánku přináší pokožce okamžitou úlevu.

Weleda Hydratační a vyživující krém Skin Food Light
149 Kč

Osvěžující krém s lehkou texturou dodává pokožce okamžitou hydrataci. Jemný krém se slunečnicovým olejem a s výtažky z měsíčku lékařského, heřmánku a violky trojbarevné dodává suché pokožce bohatou výživu a okamžitou hydrataci.

Weleda Měsíčkový pleťový krém 50 ml
185 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měsíčkový pleťový krém Weleda chrání a pěstí citlivou pokožku obličeje kojenců i dětí. Složení s mandlovým olejem, včelím voskem a tukem z ovčí vlny chrání pokožku. Výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě má hojivé a zklidňující účinky.

Weleda Růžový denní krém 30 ml
435 Kč

Růžový denní krém slouží k aktivaci a ochraně normální a spíše suché pokožky. Dobře se vstřebává a posiluje přirozenou ochrannou funkci lipidového pláště kůže. Podporuje procesy výstavby pokožky. Je rovněž vhodným podkladem pod make-up.

Weleda Růžový hydratační krém 30 ml
435 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Růžový hydratační krém chrání pokožku před ztrátami tekutin a podporuje její schopnost hospodařit s vodou.

Weleda Měsíčkový ochranný balzám 30 ml
185 Kč

Měsíčkový ochranný balzám Weleda chrání pokožku obličeje v chladném a sychravém počasí. Ochranný účinek je zvýšen tím, že balzám neobsahuje vodu. Přípravek je vhodný od prvního dne života.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: