Cormen Krém ISOLDA konopný s pupálkovým olejem 100 ml
19 Kč

Krém ISOLDA konopný s pupálkovým olejem 100 ml – právě kombinace těchto olejů, známých svými blahodárnými účinky při péči o pleť, může pomáhat kůži se sklonem k podráždění a vysušení. Díky olejům bude pokožka dlouho vláčná.

Cormen Krém ISOLDA keratin s mandlovým olejem 100 ml
24 Kč

Krém ISOLDA keratin s mandlovým olejem 100 ml – luxusní výživný krém spojuje bohatý krémový základ s vysokým obsahem přidaného keratinu a mandlového oleje. Díky svému složení je jedničkou mezi našimi krémy.

Cormen Krém ISOLDA heřmánek s arganovým olejem 100 ml
18 Kč

Krém ISOLDA heřmánek s arganovým olejem 100 ml – klinicky testovaný krém pro podporu a urychlení procesu hojení kůže bez krvácení, který obsahuje extrakt z heřmánku pravého a arganový olej. Krém spojuje hojivé účinky heřmánku se zvláčňujícími a vyživujícími vlastnostmi arganového oleje.

Cormen VAKAVO glycerinový krém na ruce s meduňkou 100 ml
15 Kč

VAKAVO glycerinový krém na ruce s meduňkou 100 ml - ochranný pracovní krém s aktivní látkou – Meduňkou lékařskou a je vhodný pro každodenní používání. Tento krém chrání a vaše ruce, snadno se vstřebává a zanechává vaše ruce příjemně vláčné. Cena je uvedena za 1 kus glycerinového krému na ruce…

Cormen Krém ISOLDA lanolin s rakytníkovým olejem 100 ml
25 Kč

Krém ISOLDA lanolin s rakytníkovým olejem 100 ml – tento mastný krém, díky své jedinečné kombinaci čištěného farmaceutického lanolinu, rakytníkového a sójového oleje vytváří bohatou konzistenci, která pomáhá pokožku vyživovat a chránit před nepříznivými vlivy prostředí, zejména proti vlhku.

Cormen Krém ISOLDA oliva s čajovníkovým olejem 100 ml
18 Kč

Krém ISOLDA oliva s čajovníkovým olejem 100 ml – krém, ve kterém se vzájemně spojují dvě významné aktivní látky, olivový olej a čištěná čajovníková silice. Olivový olej je známý svými zjemňujícími vlastnostmi a čajovníková silice přispívá ke zklidnění pokožky.

Cormen Krém ISOLDA šalvěj s biotinem 100 ml
25 Kč

Krém ISOLDA šalvěj s biotinem 100 ml – dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže, jako jsou kosmetické salony, potravinářské provozy a podobně.

Cormen Krém ISOLDA včelí vosk s mateřídouškou 100 ml
18 Kč

Krém ISOLDA včelí vosk s mateřídouškou 100 ml – klinicky testovaný krém pro účinnou hydrataci pokožky s obsahem včelího vosku a výtažkem z mateřídoušky. Při pravidelné aplikaci zůstává pokožka vláčná a hebká. Příjemný pocit je umocněn jemnou bylinnou parfemací. VČELÍ VOSKje přírodní produkt včel.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pleťové krémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pleťové krémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pleťové krémy akce.