NOVAROYAL Intensiv Lifting Creme Tag & Nacht denní a noční krém
899 Kč

Novaroyal Intensiv Lifting Creme Tag & Nacht vychází z kombinace vysoce účinných látek, vyrobených na základě moderních technologií, které pomáhají viditelně redukovat vrásky. Podle vědeckých principů koncipovaný denní a noční krém přispívá k tomu, že tvář je opět mladistvá a zářivá.

NOVAROYAL Diamond Lift Premium Krém
642 Kč

Opticky korigující denní péče. Optické vyhlazení vrásek až o 80%. Glow & Highlighter – effekt. Pro mladistvý, atraktivní vzhled pleti. Novaroyal Diamond Lift pro nejnáročnější.

NOVAROYAL Overnight Deluxe Lift & Repair noční krém
899 Kč

Chtěli byste si dlouho udržet mladistvý vzhled? K dosažení tohoto cíle je podstatná dobře fungující regenerace pokožky během noci. Přirozené stárnutí pleti, stres a vlivy životního prostředí snižují její regenerační schopnost.

NOVAROYAL Phyto Deluxe Liftingový Denní a noční krém
899 Kč

Menopauza je kritický čas pro udržení mladistvé pleti. Vzhledem ke klesající úrovni estrogenů a zatěžování pleti v minulosti, proces stárnutí rychle postupuje. Abychom předešli procesu stárnutí pleti, je mimořádně důležitá intenzivní péče proti stárnutí.

NOVAROYAL Supreme Lift & Repair denní a noční krém
899 Kč

Obnovující účinná hloubková péče o zralou pleť je nezbytná. Vaše pokožka potřebuje recepturu z kvalitních látek, získaných díky nejmodernějším technologiím, které působí proti vráskám rychle a účinně.

NOVAROYAL Excellence gel proti pigmentovým skvrnám
513 Kč

Novaroyal Excellence gel na pigmentové skvrny odolává negativním vlivům životního prostředí, věku i hormonálním faktorům, které podmiňují tvorbu pigmentových skvrn na pokožce, stejně zmírňuje a zesvětluje hyperpigmentaci pokožky.

NOVAROYAL STARLIFE®- Hightech-Lifting Ampule
642 Kč

Novaroyal Starlift®-Hightech-Lifting-Ampule obsahují vědci oceňované účinné látky a vzácné substance proti stárnutí, které jsou ve vysokých koncentracích. Speciálně byly vyvinuty na redukování vrásek a regeneraci pleti.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pleťové krémy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pleťové krémy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pleťové krémy akce.