Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4672324

CPRODUCTS Mrtvé moře Pleťová sloupávací maska proti akné a černým tečkám z Mrtvého moře 120 ml

CPRODUCTS Mrtvé moře Pleťová sloupávací maska proti akné a černým tečkám z Mrtvého moře 120 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kombinuje výtažky z bahna Mrtvého moře a medu. Pomáhá proti akné, vráskám a černým tečkám. Po aplikaci je její vzhled zdravější, hebčí, mladší, navrací pleti přirozenou záři. Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech. Celý popis
399 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
399 Kč
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Sloupávací maska (Mask plus) kombinuje výtažky z bahna Mrtvého moře a medu. Pomáhá proti čistit, vyživovat a pomáhá řešit akné, vrásky a černém tečky. Po aplikaci je pleť na pohled zdravější, hebčí, mladší, navrací pleti svou záři. Bez parabenů, veganské a netestováno na zvířatech.

Doporučené použití: 

Naneste tenkou vrstvu masky na odlíčený obličej a krk, vynechte oblast očí, obočí a vlasovou linii, ponechte 30–40 minut. Po zaschnutí sloupněte masku směrem od brady vzhůru. Doporučená aplikace jednou týdně.

Proč je kosmetika z Mrtvého moře ta pravá?

Zajimavé vlastnosti některých ze základních minerálů v kosmetických výrobcích CPRODUCTS z Mrtvého moře. 

  • Hořčík /pomáhá při prevenci alergií, zejména u citlivé pokožky. Má úlohu aktivačního enzymu k urychlení regenerace buněk.
  • Draslík a sodík /tyto minerály hrají zásadní roli v dopravním systému skrze buněčné membrány. Usnadňují pronikání živin do epidermis (nejsvrchnější vrstvy kůže) a usnadňují odstraňování toxinů z pokožky. Draslík také hraje klíčovou roli v hydratační rovnováze pokožky a růstu a regeneraci buněk.
  • Bróm /Uklidňuje a vyhlazuje kožní onemocnění, jako je lupénka, ekzém a jiné. Má uklidňující a pozitivní účinek na nervové napětí, stres.
  • Vápník /Posiluje buněčné membrány, zklidňuje bolest. Hraje zásadní roli v mnoha enzymatických reakcích.
  • Zinek /Podílí se na mnoha enzymatických reakcích buněčné proliferace.
  • Chlór / Má zásadní roli v osmotické rovnováze buněk.

Minerální voda 

Voda v Mrtvém moři je vysoce bohatá na minerály a soli, které jsou pro lidskou pokožku a tělo mimořádně zdravé. Např. minerály, jako je hořčík, vápník a draslík, povzbuzují pokožku k obnově, regeneraci a jejímu zdokonalení.

 

Minerální soli

Sůl z Mrtvého moře je svou vysokou koncentrací minerálů velmi výjimečná. Je důležitou součástí, která přispívá k léčebnému potenciálu. Vysoká koncentrace soli ve vodě z Mrtvého moře neumožňuje žádný život, tudíž nemůže v této vodě nic žít či přežít. Sůl pomáhá zvýšit krevní oběh. Tento proces, přináší více kyslíku do pokožky a pleti tím zlepšuje její strukturu.

 

Černé bahno

Černé bahno z Mrtvého moře je známé jako přírodní detoxikační a čisticí prostředek. Zpřístupňuje a čistí ucpané póry, pomáhá rozjasnit a vyrovnat tón pleti. Bahno, stejně jako voda a sůl z Mrtvého moře, má vysokou koncentraci minerálů, která je pro naši pokožku velmi prospěšná.